Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • coz samo o sobe leccos napovida, protoze psat engine v .net muze jenom slaboduchy clovek
  • Hru mám už dlouho. Zpočátku docela dobrý. Když přidali planety, byla hra pro mě nehratelná - obří škubání se hry. Pak to sice docela doladili, ale pořád jsou větší bitvy atd. nemožné kvůli limitujícímu enginu hry. Engine je hlavním limitem - např. vůbec neumí vodu, což je fakt blbý.

    Hra se podle mě vyčerpala dříve, než vyšla. Stavebních modulů už taky moc nepřidávají a celkově mám pochybnosti o tom, že by do hry opravdu dávali maximum. Pro jistou skupinu lidí dobré, pro mě už ne. Navíc jsou tu další projekty, které mají nakročeno SE překonat časem.
    • Jo ten engine je dost zajimavej, uz jenom tim ze je to psany v .NET
      • mimochodem tady jsou zdrojaky:
        https://github.com/KeenSoftwareHouse/SpaceEngineers
  • Hra se mi libi, mam ji koupenou. Ale at rikate cokoliv, tak na ni kaslou. Neni to pro ne priorita a je to na hre videt. A to ze pridej nejake kravinky jednou za x, je pouze udrzovaci efekt, proste na tom pracuje jeden clovek a zbytek dela jine veci.

    Osobne jsem zacinal hrat znovu hodnekrat, ale sileny netcode apod. me od toho uplne odradil.
  • Pokud mate zajem, zkuste hotovej scenar crash landu na planete.
    Objevite se na lodi, ktera za par chvil zacne vybuchovat a spadne na planetu ne nepodobnou zemi.
    Pri padu je dulezity bud sedet v sesli a ridit lod tak, aby nepadla na cast blizko kokpitu, nebo idealne - dostat se z lodi a pristat pomoci jetpacku.
    Je dulezity abyste byli pobliz lodi, protoze lod bude prvnich par dni Vas jedinej zdroj materialu.
    Je dobry mit uz se SE nejaky zkusenosti, protoze jde o cistej survival - budete muset v prvni rade ziskat pristup k dobijeni jetpacku, jinak budete pouze chodit pesky a postupne ziskate moznost napriklad postavit si vlastni lod a odletet z planety apod...

    Veskery nepratele (napriklad psy) jsou vypnuty, protoze jsou naprosto tragicky naprogramovany.
    Jediny co je zaply jsou asteroidy, ale v pristi hre si vypnu i to, je to tam tak nejak navic..

    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=777877449
  • Nechápu ten masochismus stavět něco z pohledu první osoby. Minecraft a tohle.
    Je to nepraktické, zdlouhavé a šílené.

    Z pohledu jako ve strategii to postavím rychleji, na první pokus lépe a mám přehled. Jestli se chci poté projít ve vlastním dokonalém výtvoru...Není problém to tam dát.

    Ale neviděl jsem aby někdo třeba v solidworks nebo cadu, 3d modelování stavěl v pohledu první osoby. To bylo jen pro kontrolu.
    • To je tvuj nazor. Pro me je ten tvuj postup jakobych hral adventuru a pritom sledoval co mam delat na YT.
      Moje poteseni tvori prave ta narocnost a zdlouhavost. To ze po 2 dnech staveni neco dokoncim a mam radost z toho ze je to konecne hotovy a muzu to zacit pouzivat.

      Pouzivat neco co si naklikam z vejsky me proste nebavi, to to radsi vypnu a jedu si umejt auto *4*
      • Pak by bylo ideální obojí v jedné hře *5*

        Rád bych to hrál delší dobu ale jedině z nějakého strategického módu. Tohle je opravdu o tom, že to je složité a to tedy asi baví lidi když tebe to tak baví. Představa, že tak stavím něco složité mě děsí *4*

        Rád bych si to ale poté prošel a třeba něco v tom fp pohledu doladil.
        • To je ale prece uplne jednoduchy, staci kdyz si tady vyberes creative mode a ne survival: http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/439490044600765417/D153835CFB1E009F200210B4EA53D7CCE7378241/
  • *Jedním z aktuálních cílů je třeba vylepšení multiplayeru, nebo se pracuje také na novém HUDu.* - a smysl pro humor je důležitý též
  • Jack1947
    Tak to je drsnější než sšmirgl papír kterým se dloubal nějakej hoodně slavnej vězen v zubech, takže za další tři roky to opustí Ea bude to parádní vyleštěná plná verze bez chyb halelujah! *5*
  • Hra je to úplne skvelá vo svojej kategórii.. Jediné čo jej dosť škodí je ten slabučký engine.Akonáhle niekto postaví velkú loď, tak simulation speed ide do kytek :(
  • hru jsem hrál 400 hodin protože je tam výborné stavění, těžba a budování.
    v žádném případě ne pro nějaký střílení a válčení.
    droidy i electric dogs jsem vypínal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit