Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    N o , ja snad ani zadnou tahovku nehral tak asi z dlouhe chvile bych zkusit mohl, pominu tu znamku.
    • Tak to snad zkus nejprve nějakou přístupnější a ne zrovna tenhle nudný hardcore , ne ?! Třeba ten Incubation , nebo Battle Isle 2 *2*
  • Co sem slyšel, tak hra přesně převádí stolní hru do pc(nehrál jsem, ale je prý těžká právě proto proč je těžké toto), čili říct zda je hratelnost tohoto titulu udělána špatně či dobře vážně nevím.
  • Veskoslav
    Mě největší problém dělá to, že je to přesně 1:1 vůči deskové hře a náhoda tam je na mě až příliš velká a příliš ovlivňuje hratelnost. Ale jinak za sebe doporučuji. Zabaví to. Jenom zamrzí chybějící editor a krátká kampaň. 5/10 jako číselné hodnocení odpovídá. Je to průměrná hra, která většinu lidí mine, fanoušky W40k naštve a milovníky pc "deskovek" potěší.
    • Pethulla
      Tak s tou náhodou to je klasický problém všech stolních her převedených na monitory. Ať už to byl třeba v minulosti Risk nebo novější BloodBowl, tak ta náhoda tam svoji roli vždycky hrát bude.

      Vcelku zajímavé je, že ač jsem o Space Hulku nikdy neslyšel tak z popisu to vypadá skoro stejně jako jedna polská hra, kterou jsme kdysi dávno hrávali (Vetřelci se myslím jmenovala). Ti taky obšlehli skoro všechno: BloodBowl byl Troll Fotbal, hrával jsem i jejich verzi Talismanu.

      A když už se ty stolní hry tak převádí, dočkáme se někdy BattleTechu?
    • Jak dlouhá je ta kampaň?
      • Veskoslav
        Mě každá zabrala cca od 30 od hodiny a půl maximálně a celkově jich je 11.
  • Pekna recenze, s hodnocenim shodujicim se s mym nazorem na hru. Hra obsahuje competitvni MP, ktery je diky zprasenemu interfacu atmosfericky bouhuzel jen zridka. Problem celeho WH40k a katastrof, ktere na nej zacinaji vychazet tkvi v konci THQ. Po krachu THQ a rozprodani studii zustala nevyuzita licence k odberu. K te se dostaly ruzna retardovana sdruzeni "developeru" a pustili se do dila. Zpravidla takovy borci (jako v pripada SH) nemaji o WH40k absolutne zadne znalosti, ale snazi se rychle drahy TM podojit. Shodou okolnosti pracuji pro jednu takovu spolecnost a kdyz vidite Predator tank s las kanony a u nej popisek, ze je to model s Heavy Boltery tak se vam chce brecet. Po mape vam pobihaji pink Blood Angels .... skoda slov. Dokonce se jedna nejmenova firma delajici hry pro Facebook dostala k licenci na boje s Titany ! Des a bes, jedine vykoupeni muze prijit od Relicu, jinak nas Chaos zahubi.
  • ''Oživit'' takový titul tak špatně.. *9* přitom by to šlo tak jednoduše a lépe.
    • Jack1947
      Soudis jen ze znamky a recenzi si necetl ? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit