Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trochu slozitejsi a dlouha hra a pan recenzent je v perdeli a dava za šest:) Jo takhle kdyby to bylo na pet šest hodin a mackat dva tri cudliky furt dokola tak by dal i osm..ale takhle..
    • prudislav
      tak to jsem zvědav na recenzi Ryse :-D tam ani ten čudlík neni třeba máčknout a hra se hraje sama
  • Původní space Rangers jsem na základce pařil jako zběsilej... tohle si nenechám ujít. Myslím, že dostanu přesně to, co od hry očekávám...
  • ak to ma byt SR2 v HD s par vylepseniami tak nechapem z toho 6/10. Hlavne ze tie par hodinove hry pre decka typu CoD maju vzdy najlepsie hodnotenia
  • Blue.Shark
    Je fakt, že RTS část je čistý pr*ser...hrozná AI, některé mapy nemožně těžké. Kéž by planetární boje byly podobné starému Z. Zbytek je ale zábavný a pohltí na dlouho. Není problém sednout si ke hře na deset minut a odcházet po třech hodinách.
    • Kallessin183
      Takové hry mám a mám je rád... když mám zrovna půl dne čas :)
  • Nemohu souhlasit s hodnocením, dohrál jsem jedničku i dvojku a až na planetární bitvy naprosto úžasná záležitost. A to jsem to nehrál tak dávno, max. rok/dva zpátky......
    A nutno podotknout, že planetárním bitvám se můžete naprosto ve většině případů vyhnout.
    A složitější obtížnost? No a co, nutí to alespoň k přemýšlení co si se s vám korábem mohu dovolit a ne jak v ostatních hrách, že tam prostě vlítnu a všechny zmasím........ :)
  • KeanuX
    Paráda, u jedničky sem jako malej byl hooodně času, skvělá to hra *4*
  • Tak ja nevim, mne to prislo, ze autor predpoklada u remaku puvodniho dilu zjenoduseni pro ameby a kdyz tomu tak neni, tak je to spatne. Ja hral oba predchozi dily a od te doby jednoduse nic podobneho nevyslo. Jako nevyslo nic podobneho Parkanovi 1 a 2, Precursors nebo treba serii Star Wolves. Je opravdu s podivem, ze odvahu udelat takoveto hry maji jen vyvojari v Rusku a diky bohu za ne (Parkan 2 u nas vysel v rustine s CZ titulky a texty a bylo az s podivem, jak dobre se to hralo a to rusky neumim).
    To same se stalo u remaku Space Hulk. Od zacatku se vedelo, ze to bude remake puvodni hry 1:1 v lepsim grafickem kabate. A presto to dostalo spatna hodnoceni, protoze to nebylo in, postavy se pohybovaly pomalu a kdesi cosi. Takze tento remake, stejne jako remake Space Hulk, vitam uz jen proto, ze ukaze i dalsi generaci hracu, ze hry jsou i o necem vic nez mackani tri cudliku.
  • Pethulla
    Tak já myslím že planetární bitvy nejsou to, co na tomhle zaujme: ono většina hráčů to zkusí jednou dvakrát a pak se na ně z vysoka vyprdne, protože to je fakt nejslabší článek SR, no co si budem nalhávat, jsou fakt otřesné. Ale na druhou stranu je třeba dodat, že se jich vůbec nemusíte zúčastnit, je to jen zkrátka taková vedlejší součast hry. Stejně jako textové mise, ale ty jsou naopak fajn.
    Ono SR jsou právě ona 2D strategie/střílečka, kde si zkrátka můžete dělat co se vám zachce: obchodničit, pirátit, dělat vládní mise nebo se třeba snažit zachránit galaxii.
  • Fantastická dějová linie, jež mě pohltila už v prvním dílu Space rangers (Klissani a jejich Machpella). Vše je navíc perfektně promyšlené včetně výzkumu, misí a mimořádných eventů. Avšak druhý díl s Dominátory mě zklamal opravdu jen v jedné věci a tou je obtížnost planetárních bitev, ale přičemž jsem si tuto hru náramně užíval a nejradši si obstarával co nejvíce místa pro mou loď. Taktéž nesmím zapomenout na černé díry s arcade modem, který byl přímo stvořen pro mou vesmírnou vášeň. *1*
    Nemohu se dočkat i nových zbraní, co autoři přidali do hry, a kdo ví co mě v novém díle ještě potká, snad to bude nová vesmírná hrozba nebo možné cestování napříč dvěma galaxiemi ... kdo ví. Možná se toho všeho dočkáme až v dalším díle :)
  • Dnes jsem koupil a neudělal sem chybu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit