Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukam ze zase radil cenzor....
  • SnakePlisken
    Zase začarovaný kruh. Server potřebuje peníze z reklamy, jenže reklama, zprvu nenásilná, některé uživatele obtěžuje a tak si ve své velkoleposti nainstalují Adblock. Tím pádem se méně lidem zobrazuje reklama a proto je stále agresivnější a doplácejí na to ti dobráci, kteří jej nemají a tak server podporují.

    Kdyby plno chytráku nemělo adblock, tak to tu nevypadá jako v Las Vegas.
    • "Adblock Plus blocks all *annoying* ads, and supports websites by *not blocking* unobtrusive ads by default."
  • Nedavno jsem si poridil vetsi monitor a to misto navic se na kazde strance vyuzije pouze k tomu aby mi tam nacpali jeste jeden baner navic, momentalne mi temer 2/3 monitoru zabira reklama a to ani nemluvim o tom bubakovi co cas od casu prekryje cely obraz.
    Uz to je vazne trochu moc, kdyby to nebylo tak agresivni tak se vetsina lidi ani neobtezuje s nejakym blokovanim.
  • díky za tip, vypadá to parádně. Jdu na to :)
  • Tomáš Marný - to je docela vtipné jméno
    *4*
  • Strasne to pripomina mod co je zadara zo Starcraft II.... :)
  • a ta reklama se jim nepočita kdyz ji adblock zablokuje? ja myslel ze ano jakoze ja ji sice nevidim ale ze jim se to započitá
    • ne nezobrazi=nepocita a stejne vetsina reklam je nastavena tak ze dostanes prachy jen za proklik.
  • Keyz
    Dobrá hra. Také je dále celkem obtížná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit