Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rukia
    Maj místo mozku s piva kostku protože ta recenze je horzná vždit si zaslouží lepší hodnocení *3*
  • Rukia
    Ta nová alenka je super dohrala jsem tu alice in wonderland a byla moc lehká tak doufam že tahle nová nebude moc lehká *3*
  • Alenku hraji a muj bratr taky a oba si myslime ze je to dobra hra jedina skoda ze tam jsou jen 4 zbrane ale jinak je to dokonale a ta obtiznost ano je to velice tezke , ale pro me je to velke plus protoze vsechny nove hry postradaji obtiznost a to me pekne ......
    A souhlasim se vsemi ze me v recenzi pobavilo kdyz pisou o plosinovce a nelibi se jim skakani po plosinach :-]
  • Třeba si mysleli, že to není skákačka, ale p*rno hra. A když se Alenka nezačala svlíkat tak je to holt opruz. *1* Btw odkdy je p*rno zakázané slovo? Anebo cenzura už ovládla všechno a všechny? *8*
  • http://archiv.roumen.cz/archive/games.jpg
  • 5 bodů z 10-ti hře, za to, že sou recenzeti levý a líný... mě pos.r *1*
  • Kori
    No tak ještě aby se redaktorům z PS magazínu líbilo ruční zaměřování, že. Na PSku totiž vynikne jen bezhlavé mlácení bez sebemenší obtížnosti.
  • Upřímně, kašlu na recenzenty ( I když si recenze z tiscali vždy rád přečtu). Dám na svůj názor! Některé hry sou takové a jiné makové, a tamta vzadu dokonce s povidly. Někomu se líbí to, jiným zas ono. Hrál sem jedničku, která byla prostě (na tu dobu) dokonalá, a na Alenku číslo dva se prostě těším... a komu se to nelíbí, ať čeká před svým prahem výbušného králíčka :D
  • Ellendway
    Touto recenzí si ta hra potvrdila to, že si jí budu muset zahrát *1*
  • Prijde mi zvlastni, ze vy tady vsichni hodnotite recenzi aniz byste ji cetli cely ci zahrali onu hru. Ctete snad recenze kvuli nazoru na hru ci jen se kochaly vysokyma znamkama svych oblibenych her, ktere si to treba ani nezaslouzi? Ja jsem za sebe docela rad za to, ze konecne prvni recenze nejake hry nedostala podezrele absolutni hodnoceni, ale pokud si tato hra opravdu zaslouzi lepsi hodnoceni, tak si musime pockat na dalsi recenze.
    • jako on když si u plošinovky stěžujou že se tam moc skáče po plošinkách - tak je to trochu zvláštní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit