Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1*
  • Vis, ani bych nesouhlasil.
    Tak jednoduche to neni. Je to dobre? Bavi me to? OK stahnu si to, a pak po dohrati vzpominam... Takto se chova mrte lidi.
    Spis je dnes treba "nutit lidi k znovu se vraceni ke hre". Co pri kombinaci s osekanym zakladem, je zlaty dul (1/3 ras v default, DLC, nove datace, multak, nova hratelna class etc.). Sam si kupuji az hry, ktere me bavi, a o kterych vim ze se k nim vratim.
    Shogun2, Borderlands2, SC2.

    Na druhou stranu, co mi utkvelo v pameti jsou Hitman a Tomp raider. Ale nekoupim si je za plnou cenu -> znovuhratelnost mi prijde miziva, za to co za ni mam platit.

    Nadavejte ze je to pristup warezaka, ale ruku na srdce, kolik z vas je takovych?
    • *tomb raider
  • Niesom si isty ci im to ete prinesie njakych dalsich zakaznikov (myslim teraz nejaky markantny narast).Predsa len tych co chcu hrat nejaku RTS a neni im SC2 proti srsti, tak uz ho davno hraju (teraz neratam sem fanusikov,skalnych hracov, progamerov a pod.). Dovolim si tvrdit ze SC 2 ma trh, ktory mohlo obsadit, uz viac menej obsadeny. Netvrdim ze neni este kam expandovat ale to by uz potom asi nebolo mozne bez vyrazneho zasahu do samotneho SC.
    • IMo nejde ani tak o nove zakazniky, jako o ty stavajici. Ti si totiz koupili (mimo jine) MP hru ... a nejspis nemaji prakticky s kym hrat. Ostatne o tom jsou vsechny f2p - potrebujes platici hrace, ale ti nebudou platit, pokud nebudou mit s kym hrat ... a skym hrat nebude, pokud bud ta hra nebude naprosta bomba ... nebo se nepokusi najit k tem lidem dalsi hrace nejak jinak => nabidkou hrani zdarma.
  • Za mojich čias sme tomu hovorili Demo.
    • a jaky to jsou casy? Protoze i v roce 1996 melo Diablo 1 jak demo, tak spawn verzi.
    • Veskoslav
      Tohle není demo.....Demo má Sc i klasické.....
  • je to hrozna arkada, tanky na sebe strileji z jednoho metru a pechota klidne sunda tank *1* radši si jdete zahrát MoW nebo wargame
    • Veskoslav
      A ty doufám vymřeš jako zbytek debilních trolů.
    • Si sa nedostal ani z bronze ligy ked tak uboho komentuješ? :D
      • stopro asi prijel s dvema tankama po pulhodine za nepritelem a divil se ze dostal na zadel od 150 marinaku
    • walltar
      Co je MoW? ... O wargame už nějakou dobu přemýšlím, ale zkratka MoW mě nic neříká....

      BTW.. u WG je lepší koupit origo hru, nebo airland battle?
      • sry to byl jen takovej vtip, protože u company of heroes si lidi stežují že to neni simulace. Jinak wg nehraju slyšel jsem že tam neni ekonomika a tenhle rozmer by mi u strategie chybel
        • walltar
          Hmm nevadí ... našel sem malého ruského přítele a koupil sem to za dobrou cenu ... už stahuju. Právě strategie bez ekonomiky mě celkem zajímá protože hru je možné zaměřit čiště na taktiku ... ale může to být fail. Ale za pět stovek se to dá zkusit.
      • Možná myslí Men of War, ale to je na můj vkus moc akční - a vojáci po sobě taktéž střílejí z metru. Zlatý Theatre of war.
        • Ty si MoW viděl možná tak na obrázku *7*
  • Veskoslav
    Torchu offtopic, ale Dota 2 přinesla s novým patchem offline režim, ten zatím nepodporuje LAN hraní, ale pouze hrání proti botům, dělat questy a cokoliv dalšího co nevyžaduje internetové připojení. Ale i tak mi to přijde jako pokrok:)
    • Ethy
      Jop, je docela škoda, že Petr neinformuje o Dotě :/. Chápu, že jim nevyšla spolupráce v rámci game fanatics se serverem dota2.cz, ale já bych se klidně nabídl *4*
      • JohnyTheZik
        ja jsem tohle treba resil s nekym z games.cz a domluva byla super, akorat se neozval hlavni sef s poslednim slovem, a tedy jakakoliv spoluprace tak ustala na bode mrazu :)
      • Osobně mi trochu chybí články na multiplayerovky a progaming, ale chápu, že redakce je spíše zaměřená na singleplayery
        • ales.smutny
          Problém s multiplayerovkama je jasný - spousta času :) Já bych se jim rád věnoval, ale rekreačně stihnu tak dvě, tři ročně, aby to za něco stálo (jak hraní, tak případně i článek o hře).
    • A samozrejme okrem toho tonu úprav, ktorými sa snaží o vybalancovanie hrdinov. Offline režim je len čerešnička.
      • JohnyTheZik
        zmeny z 6.88 :)
  • tohle ješte nekdo hraje?
    • Veskoslav
      Ne nikdo to nehraje a Blizzard je tak zoufalý, že musí dělat tyto akce (pro tvé nízké IQ jedná se o ironii).
      • (pro tvoje nizke iq muj prispevek taky nebyl myšlen vazne)
        *1* *2*
  • Lawliet
    V tom Blizzardu nejsou hloupí. Lišky podšitý!
    • Tak oni posledné roky vedia ako vytiahnuť prachy z ľudí. Ešte nech dajú mikrotransakcie aj do SCII a môžu si pripísať ďalšiu čiarku.
      • Hajzlové daj šanci si zahrát zadarmo :D
        • Investice do reklamy, marketing. Neboj se ze se jim to nezaplati.
          • Lawliet
            Ve skutečnosti tento marketing podle mě není založen na reklamě. Nýbrž na tom, že nabídnou lidem co si zaplatili funkci navíc a forma jakou to udělal Blizzard je taková, že lepší bych nevymyslel. Tradičně se to udělá tak, že se ze hry sebere funkce a zpřístupní se až po registraci, přihlášení v online službě etc. Ale Blizzard přidal novou funkci a to, že si lidé, kteří hru nemají mohou zahrát v klidu bez lagů na profi Blizzardích serverech hru s posledními patchi (chápej jako několikrát ošetřenou hru s balancí v poslední verzi), ale pod taktovou platícího hráče. Tudíž se cítí důležitý a že má něco navíc. Stejně tak to vnímá člověk co hru nemá, že jako platící člověk dostane za své penízky něco navíc. Funguje to. Funguje to i na mě. Mít hry na Steamu vždy po ruce bez nutnosti je skladovat na harddisku, když je zrovna nehraji. Mám k dispozici patche bez hledání. Výpis jejich změn. Datum, kdy vyšly. Achievementy. etc Je toho víc co mi na tom přijde pohodlné. A stejně jako se Steam rozhodl bojovat s pirátstvím tím, že nabídne něco navíc, tak to dělá i Blizzard. Tento trend funguje v našem světě právě teď a někdo ho zkrátka udělá dobře a někdo ne. Určitě by jste si na příklady vzpomněli sami.
            • Ja souhlasim, B umi delat dobry hry (krom D3, ale to je jina diskuze) a ja tenhle pristup urcite nechtel kritizovat.
              Jenom jsem napsal, ze je to treba vnimat ze vsech stran. Je to takovej volebni gulas, ten je samozrejme taky rozdavan, aby lidi nehladoveli. *5* To ze vetsina nesouhlasi nebo nechape me ani neprekvapuje, protoze myslet boli.
          • Pro tebe je něco dobrý jenom když na tom nikdo nevydělá? :D
            • To je nejaky druh opozice stejnym nazorem? Nebo cim se to lisi od toho co jsem psal? Absolutne nechapu pointu toho opakovat to po me. *9*
            • Shania
              Je to jednoduchy, nechas lidi zahrat, hra se jim muze libit a chtit vic, takze si to nekteri pak koupi.
            • Navic nechapu, to ze je to marketing aby si to lidi koupili byla moje pointa. *7* Takze gz k dlouhemu vedeni.
            • Aha takze kdyz ti postnu, ze mam WOL od dne vydani a HotS tyden po tak prestanes placat kraviny, jeste k tomu ad hominem?
            • Shania
              Bobobe to je snad ucel, aby si to lidi koupili, prestan furt delat, ze mas na neco narok zadarmo.
            • Ne, ale nejsem blazen abych vynasel do nebes nekoho kdo dela reklamu. Viz ty flashky kvuli kterym mamlasove odevzdali osobni data.
              Chce to mit pohled z obou stran.

              Nehlede na to, ze absenci 2 ras ze 3 je to porad lepsi mp demo a kdo nechce hrat Terrany 24/7 si to pak stejne koupi. Cili zaplati. A kdo nechce ten je pro blizzard stejne odepsanej. Proste marketing.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit