Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že je to pravda, protože kdyby byl u hry Dishonored multiplayer je to podle mě nejlepší hra na světě.. *4*
  • Nevím ale příběh tohodle dílu si asi moc neužiju. Outsidera jsem měl rád a nerad půjdu proti němu
  • ringmancz
    Hra podle tohoto zdroje cílí na vydání v roce 2016 pro PC a konzole značky Xbox a PlayStation (zcela jistě nové generace, ačkoliv uvedení pro konzole z přelomu milénia by patřilo mezi kuriozity století...).

    tohle nedává smysl, 2006 rozhodně nepovažuju za přelom tisícíletí
  • smejki
    Dám si líbit velice.
    Corvo i Outsider jsou to poslední, co by mě na hře drželo.

    ohohó! id Tech5! Už se na tu volnost artu těším.
  • Na hru se těším , ale bojím se toho multiplayeru , bude to zklámání pro všechny .
  • Tilwaen
    "For internal use only"

    *1*
  • No celkom sa bojim ze presedlali na iny engine. Nejde o kvality a schopnosti enginu, ale o to ze uz sa chalani naucili obstojne pracovat s Unrealom a mozu zacat odznova.
    • To samé by se dalo říct před dávnou dobou, kdy došlo k oznámení Dishonored Arkaine studiem. Předchozí hru (Dark Messiah of Might and Magic) vytvořili na enginu HL2 a očivodně to zvládli dobře.
  • Dishonored je srdecni zalezitost... takze doufam, ze tohle je fake :/
    • XXHUGOXX
      Prečo ? Čo je na tomto zlé ?
  • Pilgrim66
    Na Outsidera mi nesahejte, jedna z nejlepsich hernich postav poslednich let. Ani zaporak, ani dobrak.
    • Vždyť tam prakticky ani nevystupuje.... Je to jenom tajemná figurka bez charakteru. Neříkám, že nemá dobrej koncept, kterej by se dal ve dvojce určitě perfektně rozvíjet (něco do stylu G-mana), ale určitě to není "jedna z nejlepších herních postav posledních let"
      • x_ander
        Mám stejný názor. Outsider byla dost nezajímavá postava a pro hru vlastně i zbytečná (víceméně byl jen berlička pro to, aby se nějak vysvětlily Corvovy schopnosti). Ale ten potenciál tam je. Pokud do toho scénáristi hodně šlápnou, tak z něj může být dost zajímavá postava.
  • Kozy
    Whalepunkový Rusko alias Tyvia by mohlo být parádní lokací, prosím ať je to není fejk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit