Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten meč Corva a Dauda u versus multiplayer mi nějak nesedí, stejně tak Corvova maska u charakteru. Proč by tam dávali loga věcí z jedničky? Připadá mi, že si někdo spíš pohrál s přístupnými věcmi.
  • XXHUGOXX
    Annihilate the outsider ? To si snáď robíte srandu. Moja obľúbená postava.*9*
    • smejki
      http://www.shamusyoung.com/twentysidedtale/images/dishonored_outsider.jpg
  • Pilgrim66
    Na Outsidera mi nesahejte, jedna z nejlepsich hernich postav poslednich let. Ani zaporak, ani dobrak.
    • Vždyť tam prakticky ani nevystupuje.... Je to jenom tajemná figurka bez charakteru. Neříkám, že nemá dobrej koncept, kterej by se dal ve dvojce určitě perfektně rozvíjet (něco do stylu G-mana), ale určitě to není "jedna z nejlepších herních postav posledních let"
      • x_ander
        Mám stejný názor. Outsider byla dost nezajímavá postava a pro hru vlastně i zbytečná (víceméně byl jen berlička pro to, aby se nějak vysvětlily Corvovy schopnosti). Ale ten potenciál tam je. Pokud do toho scénáristi hodně šlápnou, tak z něj může být dost zajímavá postava.
  • Tou dobou uz asi nebudu zit. Tlak okolniho sveta me moc tizi. A samozrejme penize dochazeji ze, bud skocit do banky ale nato nemam-(. Jojo 15 let srandy ale jednou skonci hmm. Nikomu sem nic neudelal proc nemuzu bejt sam , Venku je to sama sv.ne a mastny nerd. Seci vyzeraju ako brouci, furt nekam chodi prace,skola co tam delaj .
  • Malleth
    Dishonored na severu zní extrémě lákavě, ale podle mě je to fejk.
  • Už vidím doporučení ke hře: Hoď to sem do toho stroju - Jolanda
  • Kozy
    Whalepunkový Rusko alias Tyvia by mohlo být parádní lokací, prosím ať je to není fejk.
  • Na hru se těším , ale bojím se toho multiplayeru , bude to zklámání pro všechny .
  • Dishonored je srdecni zalezitost... takze doufam, ze tohle je fake :/
    • XXHUGOXX
      Prečo ? Čo je na tomto zlé ?
  • Lawliet
    Jestli toho DooMa zprzní, tak budu jejich milovaný odřezávat kousek po kousku, jako maso na gyros.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit