Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že tomu přizpůsobí i dabing

    http://www.youtube.com/watch?v=dO2uAKwhB0Q
  • Škoda že neudělají pokračování mafia II. Teď jsem jí dohrál a je mi do breku. Chudák Joe snad jel jen na pivko :) .
  • Mno čili pedpokládám že na ten ustřihlej konec ze dvojky se teda navazovat nebude. Hmm to je teda fakt paráda.
    • Mně se ten konec líbil a nic bych na něm neměnila už jen protože si ho odkážu dopodrobna vybavit i po několika letech.
    • jindra.veliky
      to predpokladas spravne, kdyz se davno vi, ze dvojka je uzavrena (vyjadreni vyvojaru) *7*
  • To je jednoduché. Nejdříve to 3 roky vedl slavný a nejlepší Dupas, který dělal tu nejlepší hru všech dob (měl na to potřebné zkušenosti a lídry kteří mu lezli do prdelky kde jen mohli). Samotný Dupase se svými x-letými zkušenostmi a dokončením různých sportovních manažerů se tak mohl vší silou vrhnout na svou vysněnou hru.

    No jak to dopadlo asi nemá cenu rozepisovat, po 3 letech přiletěl boss s améru a udělal čistku pač to co tu vznikalo se hrou snad ani nedalo nazvat

    Takže se vše vzalo a vyhodilo a začalo se znova, no a za chvíli to už bude skoro rok (3+1) co se to dělá jakože v USA no a jak myslíte, že to vypadá. Kdo mohl utekl a kdo nic neumí zůstává, aby dál sosal co to dá.

    Takže už nyní mohu z klidem prohlásit že jestli někdy MIII vyjde, tak to bude jeden veliký obrovský průšvih a já už budu hodně starý dědula.
    • davidBray
      mám moc rád takový mudrlanty :) ale Máňa řikala, že to není směrodatný ... asi tak
      • směroplatný, kolego ;-)
        • davidBray
          tvl, tolik let žiju v omylu! díky kolego :)
  • Klíčové pro to, zda se mi zasazení líbí je to, z jaké války se Franklin vrací. Pokud z té "velké", tak dobré. 20-30. léta, prohibice, stařické stroje, blíže k původní Mafii. To beru *5*

    Pokud z té druhé války, tak tam místo zlatého věku budou kožený křiváky, jeansy, rock and roll , přeboostovaný auta a odbory - celkově nezajímavá atmosféra "trochu staršího GTA" jako v Mafii II. To bych opravdu nerad *13*
    • tak tak .. pochybuju, že z první ...tam černoši určitě neválčili
      • victor
        Tohle ale nebude český středověk. Do Velké války černochy dát museli , aby se pak za čtyřicet let mohli po právu dožadovat lidských práv a za šestadevadesát žádat na Vávrovi přítomnost v družině Prokopa Holého ....
      • *15* ... kdepák. Černochy si nechávali ve státech, aby měly bílé ženy zábavu a do masomlejnku války odjížděli jen bílí...
      • Tak určitě - http://www.archives.gov/education/lessons/369th-infantry/images/arriving-home.gif
        • vlastik.plaminek
          To byly pozůstatky operace "Krycí štít" a s nima tam sedí pár chlápků z "Krejte se za negry"
    • Jedná se o klonové války. Hra se bude odehrávat na Endoru
    • victor
      A třeba se vrací z třetí světové ;))))
      • tak tak hra se odehrává v blízké budoucnosti a přijede s Krymu
    • Počkej aby tou válkou nebyl Vietnam
      • Potom, co jsem to napsal jsem se taky vyděsil, že by třeba Korea, nedejbože Vietnam. Tím by pro mě byla Mafia III mrtvá. Zlatá éra gangsterů byla prohibice. Pokud to má být 50.+ léta, tak to může být pro mě za mě třeba ruská mafie v Karlových Varech, nebo triády, atmosféry Mafie I to nedosáhne...
      • davidBray
        to už spíš korea
        • Taky jsem si na ní potom vzpomněl jak jsem na to napsal.
  • Vym že pokud jí bude tvořit Dan Vávra se svím týmem bude perfektní.!!

    Jak se dozvím o jejím vydání hned si jí předplatím.!!

    Zpracovaná jako M2 s předplánovanýmy mnohmy DLC k dokoupení.
    Aby s ní vnikla nakonec poměrně velká hra místo pokračovaní verze 3-x -xx -6 atd..
    Jako bylo vidět že to tak bylo připravovano (mapy) u M2 bohužel nedošlo na víc
    navazujících verzí DLC.
  • Jack1947
    Lousiana zajimave misto, rozhodne. Pokud mi da zapomenout na to ze nekdy byla Mafia II. jeste lepe, tak bych to treba mohl brat jako plnohodnotny druhy dil. Predcasne ale uz takhle to tak vypada lepe... jenze to tehdy M2 vypadala taky a jak dopadla. V dnesni dobe by bylo zas prilis Utopicke si myslet ze bude navrat ke kvalitam jedine skutecne a to 1Mafie. ( ostatne jako nektery to maji s GTA, kdyz si vezmu ze to ani nebyl uplne tak puvodni produkt...)
  • no tak že to bude někdy v roce 2020??
  • Já doufal, že MAFIA III se bude odehrávat v New Yorku v sedmdesátých letech. Snil jsem, že tam budu jezdit se starými americkými auty, poslouchat hudbu ze sedmdesátek a budu se usměvavě dívat na rozestavěné World Trade Center. *13*
    • ... The Godfather II (Electronic Arts)? *7*
  • victor
    Konečně by z toho mohla být skutečná open world hra . S časovým zasazením to tak jisté nebude (Konečně by mohla alespoň v části hry prorazit aktuálnější podoba Tonyho Montany a mohli by se už poučit z důvodů neúspěchu Cartelu .).... předpokládám že tím opustí české luhy a háje a snad už si tak ani nebude konkurovat s GTA aby ji dodatečně zase vydavatel ořezával ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit