Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    Prototyp téhle aplikace už v osmičkách je, ale moc toho neumí, viz třeba tady: http://goo.gl/4ztDB

    Sám jsem si ji dokonce nainstaloval, ale než jsem ji stihl spárovat s xboxem, tak jsem se zase vrátil k sedmičkám.
  • xixixao
    Autor novinky asi myslel Windows Phone, nikoliv Windows Mobile... a já bych si tipnul především tablety s Windows 8.
  • Nic proti X-Boxu, ale tato konzole už má svá léta (stejně jako PS3) a vymýšlet stále nějaké nové vymoženosti je dle mého názoru zbytečnost.Ať tyto novinky nechají pro nový X-Box, jinak to skončí tak, že nový X-Box kromě lepší grafiky nic nového nepřinese.
    • To teda ani nahodou. Cenu ma prave prizivovat i starsi konzole, protoze to jsou vzdycky platformy, ktere si mohou koupit i lide, co nechteji do zarizeni a her davat velke penize. Ku prikladu i dneska je stale mozne koupit PS2 a s jeji nabidkou her za celou dekadu si clovek vyhraje, i kdyz uz je PS2 davno prekonana.
      • Sorry, ale já se nebavil o hrách na X-Boxu, ale o tom Streamování. Nové hry, ty jen ať vychází, ale nové vymoženosti mi přijde divné , když už zhruba za rok půjde do prodeje nová generace konzolí.
        • Ale vzdyt je to softwarova vec, to je jako update firmware, nebo neco podobneho, neni to zadny extra hardware navic, jen program na telefonech a tabletech rozsirujici moznosti zarizeni.
      • No ale právě lidé, kteří do toho nechtějí moc investovat těžko vrazí dalších pár tisíc třeba do Kinectu, nebo do tabletu...
        • je jasne, ze tohle vyuziji ti, co takovy telefon nebo tablet uz maji.
  • ezechiel25-17
    Sice ne streamování obrazu, ale i tak mi to přijde jako nemálo inspirované Wii U. Aspoň se posměváčkům Nintenda zas jednou ukázalo, že to asi tak debilní nápad nebyl :)
    • ezechiel25-17
      A jinak teda určitě správný krok, jak držet krok s konkurencí. A viz výše, proč si to nešetří, tak myslím, že dělat věci průběžně má vždycky lepší výsledky. Držet si všechny inovace celý vývojový cyklus jedné generace pod pokličkou a pak to vypustit a látat a látat všechno najednou neprospěje nikomu.
  • Nahodou to zni dobre. Je to v podstate to samy, co se snazi Nintendo vnutit lidem s Wii U, ale mnohem praktictejsi a clovek si nemusi kupovat nove zarizeni a ani to urcite nemusi vyuzivat, pokud nechce. Takovymu pristupu spis fandim....
  • Umaroth
    Podle mě vymýšlí v microsoftu zbytečné blbosti aby udrželi x360 marketingový drive....
    • Náhodou to může být fajn fíčura. Pokud by to fungovalo tak, jak se dá předpokládat, je to taky zabiják Wii U, což určitě pro Microsoft není jen blbinka...
    • Kdyby radši dali Xbox live zdarma...
  • Proč vypisujete iPhone a iPad a pak napíšete jen "zařízení s Android"...? Vždycky se uvádí všechny výrobky Applu první a o té největší a nejkvalitnější části mobilních zařízení (android) se pokaždé zmiňujete jen okrajově nakonec. Nemyslím, že je to nutné vypisovat... stačí prostě "Android a iOS"
    • Protože Apple má jeden telefon a jeden tablet, zatímco zařízení na Android jsou stovky? *7*
      • To, že se Apple na víc nevzmůže není důvod to tu všechno vyjmenovávat...
        • No promiň, ale ani "zabiják iPhonu" - Galaxy S nikdy neměl vyšší prodeje :) Nebuď jak malé děcko a prostě to uznej :)
        • ja bych tam dal PHP script s nahodnym poradim, aby se ty platformy v clanecku nehadaly, protoze nejlepsi je vzdycky to, co clovek prave vlastni :))
  • Když už streamování od Microsoftu, na mobilní platformy tak to spíš na telefony s Windows, než na iPhone. Ale to se nakonec všechno za chvíli dozvíme.
    • Windows Phone není zdaleka tak rozšířený. Tak přesně jak říká anonym pod tebou.
      • A to je zrovna jedina vec, co mam od Microsoftu, a na potvoru to neni mainstream :)
        • A co máš prosimtě zbytek?
          • Myslis na Linuxu? Normalne urcite ne. Linux je na podporu her velice slabej. Jedine se daji Windows hry emulovat pres Wine, ale to neni vzdy spolehlivy.
            • Tak teda díky *3*
            • Linux na hry urcite ne. I kdyby zrovna nejaka hra, co by si chtel hrat, na to byla podporovana, je dost mozny, ze by i tak si mel problem ji treba spustit, protoze na Linuxu nejsou tak vymakany ovladace grafickejch karet.
              Na Macu je to ale uz uplne neco jinyho, tam neni s hrama sebemensi problem, krome teda toho, ze musi byt pro Mac udelana. Coz v posledni dobe je Mac podporovanej cim dal vic. Muzes koupit hry v obchode, i digitalne pres Mac App store, i pres Steam. Jaky jsou hry na Macu muzes videt prave na tom Steamu. Samozrejme to neni tolik jako na Windows, ale da se to.
            • Jojo... myslím Linux... Už jsem ten Linux chtěl nainstalovat hodněkrát, ale vždycky mě odradily právě ty hry... A u Macu je to jak?
          • Počítač Mac, notebook s Linuxem a konzoli PS3.
            • Jo no... to jsem chtěl vždycky vědět... jak je to s herní kompatibilitou? Zahrál bych si tam třeba BF přes net?
            • a hrace samo :)
            • Co je mi potom, jaky to ma rozsireni. Pro moje potreby programatora je to presne co potrebuju :)
            • Proti Linuxu nic nemám, ale ani jeden systém nemá moc velké rozšíření a podporu... Co znám lidi tak to spíš kombinují Windows + něco
            • Teda co to s lidma je, copak tim co mam doma za hardware, vyjadruju nejakej nazor, ze dostanu nekvalitni? :D
    • jistá logika v tom je, jenže by si tím odtrhli spoustu potenciálních zákazníků...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit