Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jediný kdo si nemůže pomoct a vždycky přečte název hry jako špeluňky? ... špeluňky...
  • huste to musim mat
  • To je asi chybka... Nemeli na mysli metro stylizaci? protoze je to pod zemi? Retro vypada jinak. ;)
    • Asi jsi nepochopil co tím autor myslel. Je to myšleno tak že grafická stránka té hry je udělána tak, aby vypadala jako ve starých hrách.
      • GlaDOS
        Ale nevypadá tak. Originál na PC nejspíš ještě ano, ale Xbox remake ne.
  • holec89
    Kdy ze Lucka prijde do podcastu ?:)
  • Proč každé druhé indie hře dáváte 9/10 ? Už mně to jaksi štve. Neříkám že indie hry jsou špatné a dokonce uznávám že některé si to zaslouží ale dávat 9/10 každé indie kravince je směšné. *9*
    • InfidelBro
      Co si to ti recenzenti vůbec dovolují ?! Nejraději bych zavedl tohle pravidlo: pokud do vývoje a marketingu hry nebylo vloženo minimálně $100 000 000 000 000, tak nebude mít vůbec možnost, dostat vyšší hodnocení než 4/10 (výjimky: CoD, AC, BF, ME, tyhle hry dostanou automaticky 11/10)! A pokud recenzent tohle pravidlo poruší, bude upálen!
      • Len preto, ze som perfekcionista, tak ti chcem dat vediet, ze symbol dolaru sa pise pred sumy narozdiel od eura a korun ceskych.

        There, I said it!
      • To by skončil svět jaký známe. *1*
    • MidnighT91
      Co třeba proto že si to narozdíl od těch rádoby AAA zmetků opravdu zaslouží... A Emile, co to žvaníš???
      • Nad tímhle se ti huba neotevřela? Asi vývojáři udělali něco špatně. Možná se moc zaměřili na gemaplay.
        • MidnighT91
          Ajoo tak už to chápu ty seš tan šašek kterýmu se nelíbila 2 hodinová herní doba u té x360 2D zombie hopsačky, teď už je to všechno jasný víš co zahrej si http://astoryaboutmyuncle.com/ má to asi hodinu a půl dlouhou herní dobu (záleží na tom jestly seš lama) ale nic to nemění na tom že je to skvělá 3D hopsačka se zajímavým námětem a hutnu atmosférou... Nebo indie horror Anna i když bych řekl že to po půl hodině vypneš protože je to adventura a vyžaduje myšlení...
          • Radši si zahraj nějakou pěkne atmosférickou nehru. I když nehry se moc hrát nedají, to bude těžký...
    • janchor
      Pleteš se, směšné je povrchně odsuzovat titul, kterej jinde sbírá hodnocení dokonce absolutní.

      Pokud uznáváš, že "některé si to zaslouží", tak tohle je zrovna jedna z nich.
    • ucho
      a třeba to není kravinka. a třeba to dokáže být zábavné... pokud je hra zábavná a je dobře udělaná, tak bys jí dal jaké hodnocení? vždyť je to jen číslo. ať už dostane jakákoli hra 10/10, nemusí to být tvůj šálek kávy a nemusí tě prostě bavit. hry nejsou o fotorealistické grafice a o tom imitovat skutečný svět. někdy hra s jednoduchými principy zabaví více než nějaký AAA titul, kde se utopily milióny dolarů.
    • Aby byl MidnighT91 spokojenej.
      • sleepless
        Reaguju na úvodní příspěvek, protože na něj už to přímo nejde: Jednak to není pravda, že dáváme každé indie hře definitivu nebo vejšku (viz Endless Space třebas tento týden), ale hlavně je indie her takový šílený množství, že logicky vybírám ty kousky, který jsou zajímavý. A je tedy jasné, že když už mě přijdou zajímavý, tak je velká šance, že budou třeba i docela dost dobrý, v řadě případů, ale ne ve všech. Víš co, projdi si vlastně naše hodnocení indie her, než příště do éteru vypustíš myšlenku, která se dá zcela primitívně vyvrátit několika odkazy, bez jakékoli polemiky. Dík :)
  • Nechápu, proč se tady dnes jakékoliv 2D grafice říká "retro stylizace".
    • ucho
      protože se od jistého času přecházelo z 2D na 3D a všechno 3D bylo moderní a všechno 2D zastaralé... 2D se už prostě dnes moc nedělá.
      • Ok, retro stylizace ale znamená, že je to hra, která schválně vypadá jako někde z 80. - 90. let - pixel art, malá barevná paleta apod. Spelunky HD prostě není retro stylizace, původní Spelunky možná... Stejně tak jsem už viděl napsáno (nedám teď ruku do ohně že v obou případech zde), že třeba Super Meat Boy nebo Braid je graficky retro stylizace, což je prostě mimo (až na speciální retro levely ve SMB).
  • Doteď jsem si myslel, že je to z rukou českého vývojáře a že hra se vlastně jmenuje Špeluňky.
  • PepinoPodrazka
    Indie hra s gameplayem? Čučím jak z jara.
  • Nechápu proč se všechny HD remaky dělaj jen na konzole. Tohle bych si rád zahrál v nové lepší grafice atd. Stejně tak jako se plánuje Abe Exoddus/Oddysea HD ale opět jen na konzole. Což mě opravdu mrzí, protože Abe je skvělej.
    • http://www.youtube.com/watch?v=46iftwnm0oQ

      Derek Yu tady říká, že to bude i na PC.
    • Přesně tak. Tohle vypadá nádherně, ale zase to je jen na konzole :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit