Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666
    Vypadá to hodně dobře, konečně dobře vypadající Spidey po dlouhý době. Skoro mě štve přiznat, že to je díky tý exkluzivitě. TASM 1 byl fajn i když byl na všechny platformy a i když měl mouchy ale furt to nebylo ono a TASM 2 byl tragédie, downgrade grafiky, urychlený vydání, movie tie in...nejen kvůli Spideymu si tenhle rok pořizuju PS4.
    • Majkl
      já si radši počkám na výsledek, z předčasného juchání jsem celkem vyléčený
      • Carnage666
        Tak taky spíš počkám na první recenze a i na uživatelský recenze, ale z toho co jsem viděl to už teď vypadá lépe jak předchozí Spidey hry. Spíš jestli tam bude dostatečná herní náplň a co dělat. A hlavně dobrej příběh, když se v review na E3 zeptal týpek kolik hodin má tak ta hra tak se šéf vývoje kroutil a řekl jen že to záleží na každym jak to bude hrát ale přitom každá hra má nějakou průměrnou délku = dokončení story a všechny vedlejší aktivity.
        • Jack1947
          Mohlo by to navázat úspěchem na asi jeden z nejlepších dílu filmový Spiderman3 a herní náplní v žádném jiném nebylo tolik bossů a vyžití.
  • Radkaa
    Takový Batman Arkham, akorát se Spidermanem no.😛
  • Jack1947
    Tohle Tlou2 a Tsushima ( kde doufám že přepracují dost souboják)
    Napsal bych že i Death Stranding ale to by bylo zbytečné...
    • Draken69CZ
      Co bys měnil na soubojích? Ani nevíš jak se to bude ovládat natož nějaké mechaniky.
      • Jack1947
        No působí to jak kdyby se naklepávalo maso, + tam chybí krev a působí to spíše vtipně takhle usekne nohu nebo ruku a utře si čistí meč a ty pohyby jsou takové divně trhané. Jak jsem psal bude to určitě jiné. 
        • Draken69CZ
          Cáká tam z nich krev jak z podříznutý svině se na to koukni ještě jednou a pořádně.
          • Jack1947

            Na zemi ani nikde nic není a jestli si dobře pochopil já tu hru nehejtuju to je jen kritika aby jsme si rozuměli, ukázali gameplay trailer do té doby jsem o hře jen četl, grafika ase mi líbí kjen to chce doladit ty souboje a věřím že to zmáknou. 

            Viděl jsem to 2x krev cáká ale potom nikde není ani na meči.

            • Draken69CZ
              Tak si to pusť znova, krev je jak na zemi tak na meči stačí se pozorně dívat pokud to nestíháš tak si to pauzuj.
              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Je pravda že to tam není moc vidět( je tam dost tma) ale to není nejdlužitější věc, ty souboje jsou hrozně trhané jak ze starší hry vůbec to nepůsobí autenticky - - 
                • Draken69CZ

                  Reakce na příspěvek:

                  Tohle je marný...
                  • Jack1947

                    Reakce na příspěvek:

                    Cákance když tam májí téct peoudy ale jak již jsem psal, prostě ta hra je pomalu na začátku vývoje, šak oni to ještě domakají a bude to pecka, jak Onimusha.
  • Inquisitor
    Vypadá to zábavně. Taková akční oddechovka.
  • Bobrkola
    Patriku... Užij si zasloužený víkend v USA ;).

    Díky za hromadu prvních dojmů, zmákl si to peckově :).

  • MalyZeli
    Na tohle se moc moc moc tesim, a jinak se mi zda ze vam dost blbnou stranky.
    • BoB.2
      To je tou zaplavou reklam.
      • Jack1947
        To si nemyslím, jen tím to ne spíše se to bije s redesignem v erly alfě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit