Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik

    Jojo, souhlas :D cetl jsem si recenzi, abych se pripravil po dohranym spoodermanovi i na tohle a pobavilo me to tu :D

  • Carnage666

    To jo :D ale tak koupil jsem si ho na PC znova a zase to 2x otočil 😀 Taky kdo v tý době čekal že Sony zmoudří. Pomalu už nemá ani smysl PS5 kupovat.

  • JohnyTheZik

    Tohle pěkně zestárlo 😅

  • Morlang

    Kvůli pár hrám ten křáp nemá cenu kupovat :) jediny co je zajímavý, je nový ovladač, a ten prý bude fungovat i na PC :D

  • spoock

    😂 lol, si pořiď PSko a nekňuč 

  • Morlang

    Nepřestávám doufat 😀 ale možná si někdy budu toho playsta kvůli tomu muset minimálně půjčit 😄

  • Carnage666

    Tak s tim bych nepočítal, když Sony může zakázat dát Spider-mana i do Avengers hry na PC a Xbox tak ten už se na PC nikdy nepodívá 😂

  • Morlang

    Pojď už na PC Spidey! 

  • LiarForHire1

    Špatně jsem se vyjádřil. Chtěl jsem pochválit, že se tam řeší i PS4 verze a zároveň jsem chtěl říct, že mi to i na základní PS4 krásně jede. Pleb life.

  • V recenzi autor popisuje PS4 Pro, což podle mě základní PS4 není. Všiml jsem si toho už ve spoustě recenzí, že PS4 Pro se považuje za standardní, základní verzi, dle které se recenzuje a normální PS4 je prostě ořízka, kterou má pouze plebs.

  • LiarForHire1

    Také jsem byl překvapen s výkonem na základním ps4 a jsem rád, že je to v recenzi zmíněno. Sony prostě dodává komplexně dokonalý herní zážitek ve všech ohledech.

  • Jack1947

    DLC hry za plnou cenu ale bere se to jako Remaster 4k/30 fps LOW textury... zpětná kompatibilita asi nic moc a navíc z nedostatku her se to prostě vezme nooo.

  • unicz

    No ono to má spíše za cíl prodat tu premium verzi s remastrem původního dílu, proto to má napálenou cenu, aby se ten bundle "vyplatil" 🙂

    Jinak tu URL si ulož, hodí se 😉

  • spoock

    Jj, podle.me je to hra za 1000, osobne jsem to koupil za plnou palbu spis i z pocty puvodni hre, kterou jsem kupoval z druhe ruky za par stovek a relativne me to bavilo. Podle me Morales je osmickova hra. Souboje jsou nekdy neprehledne, stealth spis smesny a nejvic bavi pribeh a poletovani po meste. Delka hry mi vyhovuje. Puvodni Spiderman je zbytecne natahovany a ke konci jsem byl spis rozpacity. Miles je mnohem lepsi postava, nez Petr. Hrat se to da i v 30fps, 60 jsem ani nezkousel, raytracing je hezky, ale radsi bych to usili vrazil do Dualsense, ta haptika je tam dosti chaba, tak snad ve dvojce.

  • Carnage666

    Bavilo mě to ale rozhodně je to drahý za to kolik tam je obsahu.

  • Veskoslav

    Děkuji. Takže datadisk za cenu plné hry. Počkám na slevu.

  • medveddd

    https://howlongtobeat.com/game?id=79859

  • Veskoslav

    Co je pravdy na tom, že hlavní dějová linie má 6 hodin?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit