Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeste bylo dobre Marvel ultimate alliance
  • Spidey: Shattered dimensions
  • No Prototype je dobrá antihrdinovka. Ale pokud se bavíme o komiksových superhrdinech tak bohužel Disney nám z Marvelu cpe jen Lego hry a pak je diablo styl hry Marvel Heroes a to je pay to win. Luxusní je stařičká Marvel Ultimate Alliance, dvojka vyšla ale jen na konzole. Pak je fajn X-men Legends 2 ale tohle všechno je už hodně starý a další díly Alliance nejsou kvůli zmíněným Marvel Heroes. Co se týče aktuálních filmových hrdinů tak bohužel nic moc. A člověk se nemůže divit když takovej Iron-Man, Thor a Kapitán do Sregy, umm Segy jsou odpadem. Ale jejich problém, že to daly zrovna tomuhle studiu. Deadpool měl celkem dobrou hru.
  • Dyť jo v pořádku :D Spider-mana mam rád, ale na zas tolik abych si kvůli němu koupil PS4.
  • Vy jste to jeste nepochopili?mi nechcem cross platform,mi na playstationu chcem vlastni hry a dobry hry,nam je jedno co hrajete na pc a xbox,vy jste mrkvosoft,jako sparta vs slavie,ti maj spolecnej jenom fodbal,to sami plati platformi pc mrkvosoft xbox vs platformy playstation.Mame splecnej jen ten fodbal,jste jinej tym.
  • Vsak si to sony zaplatila,kvuli nam na playstationu,vy na pc cekejte az na tu hru nekdo prispeje.pc patri mrkvosoftu,tak knucte tam,nebo si kupte hw a sw od sony.A oto taky jde,aby si lidi koupili i oboji.pc cko je neuzivi.
  • Tak pokud nehledáš nic extra seriózního, tak Saints Row 4 je imho naprostá paráda. (a to říkám jako člověk kterého SR1 - SR3 nebavilo).
  • Je ještě nějaká dobrá superhero hra krom Arkham serie? Na to jak je to vdečné téma mi připadá že je málo her se superhrdiny. Vážně doufám že tohle dopadne dobře
  • Mart9
    Když jsem si koupil PS4, chci na to exkluzivní hry, co je na tom? Považuju to za výhodu své investice. U toho Tomb Raidera počkám na nějakou slevičku http://hry-pro-playstation-4.heureka.cz/rise-of-the-tomb-raider/

    Edit: Ale taková hra je lepší spíš pro PC s klávesnicí než pro konzole.
  • ringmancz
    to je snad poprvé, co je odpověď na Jacka hloupější než jeho otázka. a doufám, že sis užil novýho Tomb Raidera na PS4. oh wait...
  • Jack1947
    Nemá nebo má nebo jak si to myslel můžeš to víc rozvézt ??? *7* *12*
  • Mart9
    Aha, tak tohle nemá cenu *15*
  • Jack1947
    Tak ?
  • Mart9
    Jak nepřející?
  • Jack1947
    ALe no ták... *7* to není hezké... být takhle nepřející.
  • Mart9
    Čím lepší hra, tím víc budu doufat, že to budeme mít jen na PS4.
  • Opravdu doufám, že to vyjde i na PC. Byla by to škoda, vypadá to opravdu dobře. Hezčí oblek jsem na Spidermanovi neviděl! :)
  • ringmancz
    to s konzolovou společností už není pravda
  • Jack1947
    Škoda že to bude jen na PS4, skoro to vypadá že se vrátí nedoceněný Spidey3 který měl jako jediný otevřený svět s možnostmi plnění alá GTA a Isomniac je kvalita o tom žádná. ( Snad nakonec ten port i bude někdy).
  • Hlavně to vydává Sony, takže spíš tak 1 %.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit