Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radim.zaty

    Je tam opět soubojový systém ala "počkáme až sundá jednoho a pak na něj půjdeme po jednom"?


    • Prý ne. Venku už jsou kdyžtak recenze, v nich se dá dozvědět, co potřebuješ.

    • patrik-hajda

      Není. Běžně do tebe řežou dva, klidně i tři chlápci pěstmi a chladnými zbraněmi najednou, zatímco tě z dálky i výšky ostřeluje dalších několik. Bez uhýbání se opravdu neobejdeš.

  • Ilusiveman

    Řeknu to za všechny. My PS4 owneři nepotřebujeme recenze na PS only exkluzivity, ikdyž jste tu recenzi měli fakt brzo a jsem rád že jsem ji ted tady našel. já jsem v půlce a zatím dobrý!


  • BoB.2

    Snad tech peněz nebudu litovat.

    • uher

      Litovat by si měl hlavně těch svých lží co tady bliješ...

    • bukrr

      Po devítkový recenzi bych taky znervóznil.... 🙂

      • StarejKokos

        8bodu za to ze nevyjde na pc a 1 bod za to ze to ma zvuky...

        • bukrr

          Ty jsi jeden z těch lidí, co už mají Spider-Mana za sebou? Pověz mi víc 🙂

  • Zaho
    Podle recenze se soubojový sistém inspiroval batmanem a víc nepotřebuju vědět.
    I když sem v mládí miloval spidermana v komiksech a mám ps4, tohle si určitě nekoupím.
    • Ilusiveman

      Já jsem odkojenej spidermanem z ps1, kde ulice ještě tvořila mlha a musím řict, tohle je to samý, ale o level víš, tam, kde se počítá. Včetně fajtů. To je v podstatě ten samej herni model protivniku jako tehda, s tím že jsou inspirovaný/posunutý ve smeru batmana ve stylu gui + (např spidey sense, ktery mel odjakziva, je stale nad hlavou spideyho a ne  nad hlavami utocicich nepratel, jako v pripade batmana) a podobnej stealth, kdy spidey by pocitově byl naprosto OP batmanovi (zaslouženě,, take tohle už neni to infikovany škvrně, ale osmiletá praxe), ale pekne by vedle něho herně zapadl či se v koopu doplnoval  v jedné hře.


      Pro ty co se jim válí doma topinkovač někde na stylovém kusu nábytku, máme zase nějakyho homemade spideyho, kde mužem par měsíců blbnout v pavoučím stylu...(dnes jdu odemknout iron suit, abych mohl byt..Spider-Goro!)




    • Carnage666

      Min. jednu věc si ale z toho soubojáku nevzal. Counterattacky, spidey sice má spider-sense abys mohl uhnout, ale nejsou tam ty odrážecí údery jako u Batmana kde čekáš kdy se kdo rozsvítí a ty ho odrazíš.

      • Ilusiveman

        spidey mel tuhle "GUI fičuru" nad hlavou od PS1. Spíš to tak trochu skopčil batman (Nic proti batmanovi, super modernim-filmem neinfikovaná sérka.) A umístil to nad hlavy nepřátel. Tím nechci říct, že se v counter-animacích neinspiroval u batmana, namísto kotoulu co býval, ale kouká se na to líp ne?

        Celej soubojovej system se mi zdá dost šitej spideystyle. Třeba, při nějakejch kombech, kdy člověk střili pavučinu do vzduchu na styl DMC, zakonči stahnutim  s uderem a přilepenim prvniho targetu k zemi na dalšiho protivníka. Jiná komba vyloženě hazi jednoho do druhého, nebo metá motorky pomocí sítí zpátky na motorkáře a je to vlastně dost o fantazii.. 


        názor si nejlíp udělejte sami, než ten přečtený, né každej se vyjadřuje přesně a to pak dokáže věci zkreslit, či zavánět něčím, čím nejsou.

  • Khanemis

    Super. Jsem rád, že se hra nakonec povedla. Vypadá to, že je to skutečně tak poctivý titul plný obsahu a možností se jako Spider-Man vyřádit, jak to vypadalo už z prvních ukázek:)

    Možná až si někdy pořídím PS4, tak se k tomu taky dostanu, ale i tak jsem rád, že to vzniklo. Skvělé je, že to není jen další hra podle filmu, ale má vlastní "ksicht" a odkazuje se ke komiksu.

    A řekl bych že recenze se také podařila. Patrik zvládnul jít přesně tou úzkou hranicí mezi detailním popisováním faktů a osobními dojmy, takže se  toho člověk něco dozví a přitom to není zbytečně strohé.

    Nicméně...rád bych upozornil na pár gramatických chybek. Nehraji si na češtináře, ale poněkud mě to udeřilo do očí, tak přidávám své postřehy:)

    "Nové úrovně vám sami od sebe přidávají životy..." - samy by mělo být s tvrdým y, protože se vztahuje na úrovně, ženský rod.

    "...spojit s Peterovo všudypřítomným fotoaparátem..." - pochopitelně Peterovým, skloňujeme všechna slova.

    • patrik-hajda

      Díky za postřeh, opraveno 🙂.

      • Khanemis

        Bylo mi ctí:) Dík, teď už to je bezvadné!:)

  • Jack1947

    Čekal jsem nižší hodnocení, ale to může a nemusáí být dáno více faktory - po superhrdinskej hrách je očekávatelný hlad a Spiderman neměl dobrou hru už léta asi od roku 2014 ?

    • chelios2094

      Zrovna ta z roku 2014 dobrá nebyla.  Druhej a třetí díl byly poslední dobrý Spider-Man hry.

      • Jack1947

        Oproti té z roku 2016 ano myslím Amazing spiderman mě to bavilo, druhý díl byl hrůza... vůbec jsem ho nedohhrál a ne dobré bylo i web of shadows a Shaterred dimensions !Spiderman 3 byl ale velmi povedený hlavně co se rozlohy týče.

        • chelios2094

          Jojo Shattered Dimensions mě taky bavilo, dík za připomenutí. :D

          • Jack1947

            Np to se mi líbilo, jak tam byla minulost, přítomnost a budoucnost i když to byla jen odbočka. Zábavná a narozdíl od jiných jsem ho i dohrál kéž by bylo více takových spidermanů( nebo i Batmanů a s batmanovou smrtí)

  • Carnage666

    Kvůli týhle hře, jsem si pořídil PSko takže za mě spokojenost, že to všude má 9+ hodnocení. Už ať je víkend.

  • Odulin

    Predobjednano...ted uz jen vydrzet do patku.

  • Clovek ma hned 2duvody tesit se na patek :D

  • ulmes666

    Doporučuji vypnout  Chromatickou Aberaci,když kouknete na chodník ,listy, je vše ostřejší a detailnější .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit