Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohl by byt zase gamesplay s janchorem... za mne minimalne tehdy jeden z nejzabavnejsich tady na games *5*
  • Zatím nevidím důvod proč si to koupit. Původní Spintires mě bavilo, dřevo jsem odvozil na všech mapách v režimu simulace na místo určení. V čem mě obohatí nová verze?
    • Kdo ti tvrdí, že si to máš koupit?
  • Zajemcum o tuhle hry doporucuju na hrani gamepad. Kamera je z gamepadem znacne poddajnejsi a navic KB+M neumoznuje jizdu na pul plynu coz proste casto bahno a brody vyzaduji. Co se ovladani tyce doslo ke zlepsenim (napr. quick winch) ale perfektni urcite neni. Kamera funguje pro to co dela dobre protoze se casto potrebujete podivat doslova pod kola a je to opravdu jen o trose zvyku.
    • Na půl plynu ne no, ale na 1/3 a 2/3 ano ;-)
    • Jako skoro všechno ve Spintires i podpora gamepadu je udělaná polovičatě, je to jen emulace kurzoru a pohybů myši.

      Ovládání prvků se může zdát rychlejší, protože je tam snapování kurzoru, ale lepší jak myš to není.
      • Nejak nechapu co tim myslis. Pohyb kurzoru mysi je uplne od ovladani gamepadem oddeleny a kamera je proste s gamepadem intuitivnejsi a jednodussi na zvyk. Hra s mysi neni v nicem rychlejsi ani pomalejsi. Osobne jsem za celou dobu co to hraju necitil s gamepadem potrebu po ni sahnout a to jsem opravdu zarytej mysar.
        • Nejsem teda zadnej tester ale zatim jsem proste nenarazil na situaci kdy by gamepad byl v cemkoliv pomalejsi nebo by ovladani s nim drhlo a vubec by me z gameplaye ani nenapadlo ze to ma udelany takhle.
          Takze mozna pokud vam vadi ze gamepad jenom simuluje pohyb mysi a klikani tak pouzivejt KB+M. Ja proste u tyhle hry preferuju gamepad :D To je opravdu neco co se mi stava jen velmi vzacne.
          • Neřekl sem, že gamepad je horší nebo že mi vadí. Napsal sem, že je gamepad jen emulace myši takže nemůže být lepší než myš.

            Prosím neplést fakta a pocity :-P
        • >je to jen emulace kurzoru a pohybů myši.

          Gamepad není oddělený, jen emuluje pohyby a klikání myši (i ovládání kamery), podpora Xinput gamepadu není nativní (což je taky jeden z problémů co se nefix).

          Nativní ani být nemůže, ten UI framework na to není dělaný.
    • Me prijde kamera naprosto tragicka i na gamepadu.
      • Njn ja si na ni zvyknul a nedela mi problemy a to jak na gamepadu tak na KB+M... ale pamatuju ze jsem s ni v puvodnich spintires taky zezacatku bojoval.
    • Na PC existuje i volant...
      • Volant existuje i na konzole :D
        Ja jsem volant nezminoval protoze mi prijde na tuhle hru mozna az zbytecnej ale pokud to chces mi realistictejsi tak proc ne podpora tam je. Ja jen u volantu proste rad koukam zevnitr a tim bohuzel u tehle hry tak nejak o neco prichazis.
  • Mno ... mozna az se to bude prodavat ze 2,99, tak si to jako technologicky demo poridim, protoze nic jinyho to neni ani nebylo ... hodnoceni (jako vzdy tady) zcela mimo realitu. Nehlede na to, ze jak bylo receno, to v zadnym pripade neni zadna nova hra.
    • Jesli je tohle technologicky demo, tak ja si to rozhodne koupim !! Tohle rikali kdysi o Crysis a jaka to byla mega hra *14*
      Vy tady rešite 15 babek, chapu to spravne ?? *3*
      • Spíš princip. Koupíš si SW, kde se předpokládá, že se bude dále ladit, ale místo toho se vývojář pohádá s vydavatelem, SW přestane podporovat, přejde jinam a ty si ten SW musíš koupit znovu, pokud chceš verzi na které se bude dále pracovat. Jako zákazníka mě nějaké tahanice vůbec nezajímají, ale pokud ti tento přístup přijde normální, tak se nedivím, že SW firmy zkouší kde jaká svinstva a stále fungují. Lidi jen brečí, případně je dokonce obhajují a nakonec to stejně koupí a nic se tím pádem nezmění. Viz třeba planetary annihilation. To byl taky solidní podvod. Něco naslibovat, pak ze dne na den z bety final a už se pracovalo na DLC, kde mělo být to co bylo naslibováné v základu a nakonec, aby se zbavili negativních recenzí původní hru úplně stáhli a nahradili ji rozšířenou verzí. Zkoušeli co všechno jsou lidi ochotní akceptovat a naštěstí jim to pak v další KS kampani dali pořádně sežrat.
        • No mne se tahle hra zdala pred rokem nedodelana, tak sem si počkal...ono se to nekdy oplati, jak se to vyvine, takže koupim jen tohle...15€ dobra cena, a vy co mate puvodni verzi mate jakou slevu ??
          • Je pravda, že to působilo nedodělaně, ale pak to začali dávat do slev a bundlů, takže jsem to za pár $ koupil ještě spolu s něčím jako bonus. Na další vývoj a pokračování to opravdu dlouho nevypadalo.
          • 15€ je to prave po sleve, ktera je 50% pro ty, co puvodni hru maji. 30€ by to melo stat ostatni.
            • Pro někoho je to hodně, pro někoho málo a asi nemá smysl to dál rozebírat.
            • 30€ tolik peňez...za to si koupim 500 rohliku.... *2*
              ja sem to našel na cdkeys za 20€
  • Jak je to s přidáváním modu do xboxu?
  • Tim by se to asi dalo vysvetlit :D
  • Nikde jsem se nedočetl...podporuje to volant a pedály? Jasný, z kabiny není nic vidět, ale jakožto starší člověk mám v prstech guláš i po mnoha hodinách a volant bych upřednostnil. Díky za odpovědi
    • podotýkám...jsem lama..syn na tom řádí, a mně to zaujalo :) Takže když odpověď, tak prosím lidsky :D
  • Budou davat náky mody na konzole?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit