Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle mi prijde jako tezky masochismus :)
  • Cau všichni jak odemknu ve hre Spintires ostatní garaze-
    • Nákladem,který odemiká garáže.Ve hře jsou nástavby,kterými se odemikají garáže a nástanby (většinou z plachtou) kté odemknou garáž.
  • Klasický ruský simulátor. Technicky zajímavé, zcela bez herního obsahu.
    • BTW. dost lidi tu zminuje rusko a rusky simulator... Ja bych jen chtel rict ze Oovee je anglicka firma a co jsem tak poslouchal nejaky interview se mi rozhodne nezda ze by tvurci byli z ruska.
      • No jo, máš pravdu, vypadá to jako anglická firma. Nevím proč jsem si myslel že jsou to rusové... asi díky tomu prostředí a vzhledem k tomu, že takové hardcore divnosti už dělají jen rusove. (Letecke simulátory např.)
        • Je to tam samej UAZ, tak si každej hned myslí, že to je ruská hra no :D
  • Miserius
    Tahle recenze musela být oříšek *2*
  • Veskoslav
    Nevíte, jestli bude pohled z kabiny? Ona ta kamera je občas šílená.
    • http://www.oovee.co.uk/forum/topic/9056-dev250814-information-on-updates-and-more/?p=36765
  • Výborná recenze, dá se jen souhlasit.

    Hrál jsem pár hodin u kamaráda a odnáším si několik minut opravdu silných zážitků. Na to jak jsem byl původně nadšený, je to až bolestně málo.
  • Souhlasím s recenzí
  • Skipnout jde - musíš na mapu kde posuneš hodiny přetažením, ale stojí to naftu i když máš vypnutý motor...
  • prosím potřebuji pomoc mě ide jen si zahrat demo ale moc bi sem chtel si zahrat celouhru a dat si tam mody ale hlavně chi vědět jak stahnout Sprintires celou hru jo nejsem dospjelí jemi jen 11 *9*
  • 6/10?! A to si tahle hra vysloužila jak? Je jasně podprůměrná!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit