Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Upřímně na takovouhle hru prostě já nemám chut a ani nervy, at je grafika jakákoli ale prokousávat se tím než se k něčemu dostanete to se mi moc nechce. Stealth ano, jen tohle mi moc nesedí ale samozřejmně zkusím o nic nejde prostě... mne to zajimá ale vím že to nebude nic moc. Death to spies oproti tomu bylo a je asi někde jinde.
    • Protože toto se bude hrát prakticky úplně stejně jako Death to Spies?
      • Jack1947
        Ze scrénů to spíš vypadalo na hybrid střílečky a stealthu ale dobře no.
  • michaliuz18
    recenze su méňe nez 5 bodové. Teda tie americké.. uvidime jak na tom budou naše ale vic ani nedufam :D
    • Protože spoustu recenzentů tu hru hrajou rambo stylem že jen střílí nepřátele a pak se diví že AI neumí moc dobře bojovat co se střelby týče. Kdyby hráli stealth hru tak jak se má hrát aspoň..
      • michaliuz18
        na tom ale nezalezi ze je to slaba hra
  • grafika je teda tak 10 let pozadu.. trochu mi to prkenností připomíná první call of duty apod.
    • Ještě že hry takového typu nejsou o grafice, ale o hratelnosti.
  • kubi-wan
    Neni smutný, že mě tohle láká víc jak novej Hitman?
    Jinak proč se to vlastně nemůže jmenovat Death to Spies 3? Asi nemaj práva na název, co?
    • No hrál jsem betu hitmana a pokud si nespokojeny tak už ti neni pomoci autoři vyslyšeli snad každou výtku hráču
    • Lukyz
      Já už teda nevím jak je to dlouho a jaký mezitím udělali pokrok, ale hrál jsem Death to Spies 3 DEMO (ještě před změnou názvu) a bylo to teda naprosto něco otřesnýho, přes gameplay, animace, grafiku, snad jen hlavní menu na mě působilo celkem sympaticky, tak doufám, že to se změnou názvu i od základu překopali.
      • Jack1947
        Death to spies je celkově neohrabané UI a i ten engine je takový mdlý... nicméně široko daleko je to stále co se Stealth týče něco parádního.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit