Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No nevím na druhém webu jsem četl stejně jako bylo v Replay... že ta hra nemá dostatek úrovní a začne nudit. Mody taky nic moc a kampan jednoho hráče je krátká i když zábavná. Hmm... když už kvůli něčemu pořizovat Wiiu totzo by to rozhodně nebylo.
    • maros.goc
      mne zajtra dôjde Wii U Splatoon Bundle ;)
  • to by me zajimalo, kolik lidi u nas hraje na wiiU, 1‰ ? mozna ani to ne...
    • Ronox
      Není jich zase tak málo. Já ho například pořídil bratránkům k vánocům, jako takovej vstup do her. Díky zpětné kompatibilitě tam paří hodně Wii her, co mám. Pro děti podle mě není lepšího zařízení a vstupu do her než na Nintendo konzolích :)
      • to je pravda, ja zacinal na NES...contra, mario, bomberman ...to uz je let *15*
        • Ronox
          Jo slušná hromada *1*
        • Ale předpokládám, že jsi vlastnil (stejně jako řada jiných) čínskou kopii NES :).
          • cinsky? ja myslel, ze americky, mel jsem tyhle cerveny http://gamesdbase.com/Media/SYSTEM/Nintendo_NES/logo/big/Nintendo_NES_01.jpg a druhy tyhle http://www.founditemclothing.com/itgoesto11/wp-content/uploads/2013/09/80s-game-console.jpg
  • Vzpomněl jsem si na seriál ika musume *4* WiiU je jediná konzole o které pořád seriózně uvažuju, protože nabízí něco opravdu odlišného a originálního a navíc má zpětnou kompatibilitu, ale jestli tohle zachovají, tak si počkám na nově oznámené Nintendo NX
    • Ronox
      Na "NX" se těším a jsem zvědavý s čím Nintendo přijde. Wii/WiiU stále kraluje party hraní a já si tam s máti zopakoval, jak jsme hráli Maria na famicomu, když jsem byl špunt.
      • Ó pán měl originál, to já měl jen vietnamskou kopii a to ještě půjčenou od bratrance, ale ty hry byly totožný, někdy dokonce lepší, třeba super contra 6 (kopie contra force)
        • Ronox
          Byl to tehdy hrozná haluz. Naši to sehnali v bazaru a on jim to tam prodal za cenu těch vietnamských kopírek *1* Jo ty hry tam byly neskutečně skvělý. Contry, Mario, Duck Hunt, Wild Gunman etc. Pak přišla Sega, PSX a až pak PC. Právě to, že jsem vyrůstal v téhle době a s takovým množství herních zařízení kolem sebe, teď ze mě není PCtard pro kterého je konzole sprosté slovo.
  • Upřímně, tohle na mě působí jako nejoriginálnější shooter za hodně dlouhou dobu. Když vzpomenu na E3, tak rozdíly mezi Halo 5, Black Ops III, Doomem, Destiny a dalšími pifajdami mi přišly minimální aka je to na jedno brdo. Tohle aspoň není a má to svůj styl.
  • Santo01
    S recenzí souhlasím, možná bych dal o bodík víc - 9/10. Jen technická poznámka: postavičky ve hře se nemění na chobotničky, ale na olihně. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit