Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to jedinecna hra ktera se mi liby hral sem jednicku dobra hra a dej dobej ae kde se uz byl lepsi se mi liblyl doube agent smutnz pribeh a mo me zaujal v conviction uz byl sam fisler lepsi funkce vse jine ale nezmenila se jedna vec ze je to on ktery tam m hlvni roly je to ma nej hra
  • Mám radost že se dočkáme dalšího pokračování! Doufám , že bude Splinter Cell 6 pokračovat v tom, co celou serii tak proslavilo... Conviction byla tak trochu "jiná hra" alespoň tedy pro mne, nevím jak pro vás - určitě se podělte o svůj názor, byl bych za to rád.
    • Doufám, že se hra odkloní zpět k původnímu stealth zaměření, ten mix s Call of Duty v SC Conviction se mi ani trochu nelíbil...
    • Tak za mě je to nejlepší díl série, ale zkus to nějak vysvětlit fanouškům původní trilogie...
  • Conviction bylo sice zjednodušený, ale jako jinak.....tam bylo pár pěknejch misí...ke konci..........njn.....taky sem byl zklamanej...ale nakonec....sem si zvyk...
  • http://www.google.cz/images?q=Jade+Raymond+ubisoft&oe=utf-8&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=cs&tab=wi&biw=1396&bih=916
    většinou vypadá dobře........ale pochybuju, že je kreativní..
  • Pokud to bude taková kravina jak Double Agent nebo Conviction, tak to už neprodá ani ona :D.
  • Odkdy je Jade vývojářka? Já měl za to, že je to PR osoba nebo něco podobného.
    • je producentka, ale má titul z počítačových věd(v orig. "computer science") a začínala jako programátorka u Sony
      • je to možný...to já nemám.....stejně bych jí chtěl vidět programovat..
        • Je to chytrý marketingový tah jak si získat publicitu. Hezká holka na postu producentky, lidi to zaujme, ona to hezky odprezentuje( a nejen pusou) a někdo vzadu tahá za provázky.
  • ocekaval bych od sestky nejaky survivor ala metal gear solid 3
  • No tak takovy vyvojarky se jen tak nevidej :)
    Mel bych tu pro ni jeden joystick na hrani *1*
    • Mno co sem cetl rozhovor s nekym z Ubi tak na ni nekolik hodin musi pracovat vizazisti aby vypadala tak jak na fotce. Na Youtube je par videi kde neni "pripravena" a je to peknej hnus :-) Ale prej ma peknou sestru (myslim ze sem ten rozhovor cetl na sesterskem Eurogameru).
      • Nekolik hodin? To ji rovnou delaji plasticke operace... Do hodky musi byt hotova, a to vetsinu casu zabere uces...
      • To je dobry, ja ji kdyztak vemu ke kosmeticce a pak dame ten joystick *3*
        • Kdybys chtel usetrit tak staci hodit pytel pres hlavu a je to :-) Jinak mi prijde celkem sympaticka. Ted je jen otazka, pokud je teda producentka, co ze Splinter Cella ona a jeji podrizeni udela. Kez by navrat ke starym dilum ktere byly dost good.
          • No, spis bych rek ze postaci tak 3,4 píva...pak uz nebude potreba toho pytle ;)...
            • Je fakt, ze po par deci vinecka mi pripada cimdal lepsi :-) Ale na ulici potkas stokrat hezci holky, ona je jen marketingovej nastroj.
  • Pete.palis
    přál vidět??....tu nahou vývojářku *1*
    • prej je to reklamní ksicht.6ádná vývojářka to není???
      • Není to vývojářka. Mám tušení, že je to producentka.
  • tak to je nej zpráva dne.Už se moc těším Sam Fisher na hrad *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit