Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V posledni letech me stale casteji napada otazka, zda si vyvojari opravdu mysli, ze delaji kvalitni hru nebo si jsou vedomi toho, jak strasne znasilnuji znamou znacku.
  • O tudle hru mám čím dál větší zájem, stealt mě vůbec nebaví ale todle bude švanda
  • ja doufam ze tam bude vic strileni! hral jsem splinter cel 3 a po deseti minutach jsem to mazal!!! chtelo by to vic zbrani bazuky a tak a taky nejake mise kde se bude strilet z palubniho kanonu v letadle jak v cal of duty! parbe zdar a malo lagu v dusi!
    • :-D ... by mě zajímalo, jestli tohle psal zrovna Troll.diskuzni jako recesy, na takovou věc tu ale místní publikum stejně nemá dostatek inteligence a budou to brát vážně
  • jen by me zajimalo, proc jste odsoudili splinter cell, ale hitmana ne, ackoliv jsou si podobni jako vejce vejci. pravda sam ma vlasy a tri roztomila svetelka na hlave a to i ve dne. prijde mi, ze jsou tu dogmata, kterych se kritika dotyka a kterych ne
  • Vždycky když vidím nápis Blacklist tak se mi spíš vybaví Exodus než Splinter cell
  • MidnighT91
    Na conviction mě naprosto irituje nemožnost schovat tělo někoho koho jste zrovna sundaly... To je prostě *11*
    • Izmæl
      Proč by měl Sam potřebu schovávat tělo, když nedělá pro žádnou společnost, tudíž může být klidně prozrazen a žádný "Mission's over" se nekoná. Jede sám na sebe, tedy mstí se a chce znát pravdu, tak se schováváním těl nemusí vůbec zabývat.
      • plescher
        Sam se mstil v Convictionu, kde těla nepřenášel. Nyní velí čtvrté sekci, která má za úkol bojovat proti teroristické skupině jménem Blacklist. Tudíž spadá pod Presidentku USA. Ono když někde necháš tělo určitě nebude "game over", ale protože si věrní fanoušci stěžovali, že Conviction už není starý dobrý splinter cell (I když přiznávají, že to byla dobrá hra, už to nebyla pořádná stealth hra) a chtěli zařadit zpátky do hry jisté populární elementy, které vývojáři ořezali (přenášení těl, odstranění černobílého filtru, zrušení poslední známé pozice, možnost výběru mezi smrtícím a omračujícím útokem atd. atd...)
      • DangerousDave
        http://is.gd/D6h1sM
  • V poslední době se mi zdá,že hry tohohle stylu nejsou o stealth ale o tom se dívat,jak krásně hlavní hrnida běhá,když kliknete na změnit úkryt a zak sám zabije 5 nepřátel kliknutím na "popravit".Kdysi jsme si museli sami přecházet z úkrytu do úkrytu a mířit si opatrně na hlavy,přičemž jsme se museli snažit aby se na to tělo nepřišlo,popř. Přišlo až to nebude vadit.Ach jo,už to není ono,už je všechno strašně jednoduchý.Taky se podívejte na délu hry.Dneska je průměr 8 hodil přičemž u starých her bylo 12 hodin málo.No jo no,jde o prachy,o nic jiného,kvůli tomu umíraj značky,které se staly legendou,např.Tady Splinter Cell
  • Za stealth postup budete obměněni... kdysi jsme za to nijak obměňováni nebyli a i tak jsme to hráli.
  • Zajima me jedina vec, bude PC verze stejny zpraseny paskvil jako v pripade Ghost Recona?!
  • Tohle bych nebral ani kdyby to bylo zdarma. Nenávidím zprzněné série a tohle je jasný příklad.
    • zadarmo ?...sem s tym :D...ja si za to kludne aj zaplatim...vsetky SC sa mi pacili...je fakt ze 5 bola taka akcnejsia ale paradicka...jedine co ma na Blacklist stve je ten jeho dabing :/...ale co uz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit