Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle je poslední možnost, jak vrátit TWWH3 důstojnost,
    nalejme si čistého vína, třetí díl se sám o sobě moc nepovedl a kampaň s medvědem
    je oproti druhému dílu opravdu o ničem (mé hodnocení), takže od Immortal Empire
    očekávám, že vše napraví a já budu mít zase přes 2800 hodin jako v druhém díle 🙂

    • XXDarthVaderXX

      3824 a co jako? 😀

      • Dobře ty :-)

    • Derp_1337

      Přes 90% hráčů je zmlsáno herním módem Mortal Empires z TW:W2. Ta hra je prostě dělaná na sandbox a každý si to skvěle užije.

      Bohužel "kampaň" z TW:W3 je jakýsi sprint (cca co 30 tahů musíš poslat armádu do "pekla") , což vůbec nebylo šťastné řešení. To se fakt nedá srovnat se sandboxovým hraním.


      Doufejme, že to vývojáři stihnou do Vánoc. Konečně si chci zahrát ten pravý TW:Warhammer 3 a ne nějakou nedomyšlenou kampaň.

    • Thanquol

      tvoje hodnocení je tak nějak o ničem ano. Čekal bych asi komplexnejsi zblept od nekoho kdo svuj nazor stavi na "2800 hodin", ale to asi ne nahodou mel byt zlaty hreb.


      • Pane
        chytrý, já 3 díl hrál cca 24hod. kde jsem spíše hledal cestu, jak si užít
        kampaň, bohužel jsem jí nenašel, tak šla hra k ledu a čekám, jak dopadne
        Immortal Empire. Proto si neodvažuji, zde 3 komplexně hodnotit, pouze jsem si
        dovolil, napsal svůj dojem ze hry a evidentně jsem tě tím pohoršil, tak se
        hluboce omlouvám, pane chytrý

    • Inquisitor

      Tak to je slušná porce hodin:)

      • Reeki

        Je to nářez, ale když ten čas u kvalitních her běží nějak rychleji 😀😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit