Přejít na výpis diskuzí

Společnost Paradox Interactive má za sebou nejlepší kvartál v historii, aniž by vydala novou hru

20.2.2019 14:39
Patrik Hajda 27 příspěvků

Poslední dobou jsme svědky častého skupování studií nyní už gigantem THQ Nordic, ale Paradox Interactive také není žádný drobek. Ve skutečnosti rozšiřuje svoje portfolio, kde se dá. Loni si přivlastnil tvůrce BattleTechu, pustil se se svými populárními značkami do deskovek a rovněž zaznamenal nejlepší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se těším na srpen na Age of Wonders: Planetfall. Sice to není hra od Paradoxu, ale vydávají jí. A vypadá hodně slibně.

• ja_nic_nevim

Stojí za spoustou zajímavých titulů. Pro mě třeba Naval War, nástupce Fleet command.

• Blue.Shark

Teda, z toho výčtu jsem pořádně hrál jen Stellaris, ale ta hra je klenot. Každé DLC, které do toho vypustili, bylo smysluplné a skutečně přidalo spoustu dalších možností.  Dál mám v merku Battletech.

Jejich filozofie se mi líbí; doufám, že si pořádně namastí kapsu, ať můžou beze strachu pokračovat.

• martin.hromadko.14

Já bych chtěl něco jako Europa Universalis, ale ve starověku.

• Marines
      No vidíte, Já bych zase docela rád EU ze současnosti, děsně rád bych totiž měnil vývoj a směřování dnešního světa.....
      • ja_nic_nevim

mody pro HoI 4

• Marines
          Znám, ale tohle je o Europa Universalis...
          • ja_nic_nevim

Na politiku na globální úrovni mi sedne systém HoI 4 líp a zírám, co komunita s hrou udělala. To je jako s Armou, ta je v základu taky taková ... nemasná neslaná...ale ty mody......

• honcka

Počkej na konec dubna, má vyjít Imperator: Rome

• Jack1947

Tohle moc nechápu, ale budiž jim přáno ted by to chtělo i nějakou tu hru 🙂

• Cvicme_v_rytme

Je to vysvětleno v článku. Prostě slušně vydělávají na DLC.

• Jack1947

Já potom jsem si uvědomil že vlastně mě ani ty hry nezajímají, nevím proč jsem to neměl spojené s Battletech atp...

• ja_nic_nevim

Permanentně mám nainstalovaný HoI 4 (teď zkouším mod BlackIce) , EU 4..... no a letos... Senatus PopulusQue Romanus..... 

Jen ten čas na to pořádně není. 

• ja_nic_nevim

P.S.: možná se pletu, ale nestojí Parasox za Battletechem? Dle žebříčků to vypadalo, že se hra prodávala dobře.

• nightborne

To sice ano, ale bavíme se o posledním kvartálu, BattleTech vydali před téměř rokem =). Letí to =).

• ja_nic_nevim

No to teda... ale měli teď veliký akce na všechny hry. Třeba do HoI IV by ted měl vyjít "Man the guns"

• nightborne

Já bych do paradoxích her osobně rád pronikl, lákaj mě velmi, ale ta zeď z DLCček mě vcelku odrazuje a zase kdybych je nekoupil spolu s původní hrou, měl bych pocit, že nehraju tu "správnou" verzi... z tohohle úhlu pohledu je Imperator ideální, sem s ním =)

• Inquisitor

Reakce na příspěvek:

No co se EU4 týče, tak ty 3-4 velké rozšíření hru ovlivňují dost. Rozhodně bych je doporučoval. Kosmetické jsou jenom ty hromady menších. Ale jak píšeš, chce to počkat na slevy, který jsou opravdu často. 

• hulec

Reakce na příspěvek:

CK2 - těch DLC je potřeba trochu víc

EU- toto je asi nejhorší hra na DLC, mění se tam docela dost. Třeba Common sense už moc potřeba není, Devepolment by měl být v základní hře. ALe takový Art of WAr, Rights of Man,Cossacs nebo Mandate of heaven jsou must-have DLC.

HOI 4 - jo no,do 100 doláčů to vyjde,ani žádný slevy nejsou pořádný.

A teď moje zkušenost s EU4:

šílená pálka za všechny DLC, přece to nebudu kupovat. Na G2A jsem koupil základní hru a nahrál tak 300 hodin. Pak přišel Black friday a DLC padly na neuvěřitelný ceny. Tak jsem je koupil. Celkem jsem za to mohl dát asi 120$.

Je to fakt dost, ale mám už přes 1000 hodin nahraných a zdaleka nekončím. Což mi vychází na 2kč/hodina. A bude se to jen snižovat.

A jedinej důvod proč nemám nahraný víc je že nemám prostě čas. Ale za ty 2Kč za hodinu mi to stojí.

• Reakce na příspěvek:

problém  je, že i s 50% slevou na DLC je stejně nelze kupovat po jednom. Skončíš ve stovkách eur nebo dolarů raz dva. Já zatím odloávám a čekám až udělají další interaci každé hry, pak je šance na komplet edici za rozumnou cenu. Takhle jsem kupoval EU3 i HOI3. Hry mají dobré, ale ta cenovka je s odstupem šílená.

• Bobrkola

Reakce na příspěvek:

Je to i o úhlu pohledu. Buď si každý rok koupíš NfS/CoD/MoF/Fifu/..... Hru za 60 euro nebo 2x do roka DLC za 20 euro. S tím, že já si DLC na HoI/Stellaris užiji mnohem víc než výše uvedené hry :). 

• Reakce na příspěvek:

já to spíš vidím na párkarát do roka něco ve akci do 10 e a stejně mám víc her, než stíhám hrát

• deejaywolf

Tak tomu říkám paradox :)

• Zyklon

Jenom drobnost

"okomentoval oznámení Ebba Ljungerud" - Ebba je žena.

• unicz

Tak snad prostředky opřou do co nejdřívějšího uvedení nového engine, protože to co teď pohání např. Cities:Skyline je na úrovni mobilní hry (počet objektů, výkon).  Ale jestli to nejsou přehnané požadavky, přeci jen ta hra stojí jen 4,5k....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit