Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se těším na srpen na Age of Wonders: Planetfall. Sice to není hra od Paradoxu, ale vydávají jí. A vypadá hodně slibně.

• ja_nic_nevim

Stojí za spoustou zajímavých titulů. Pro mě třeba Naval War, nástupce Fleet command.

• Blue.Shark

Teda, z toho výčtu jsem pořádně hrál jen Stellaris, ale ta hra je klenot. Každé DLC, které do toho vypustili, bylo smysluplné a skutečně přidalo spoustu dalších možností.  Dál mám v merku Battletech.

Jejich filozofie se mi líbí; doufám, že si pořádně namastí kapsu, ať můžou beze strachu pokračovat.

• martin.hromadko.14

Já bych chtěl něco jako Europa Universalis, ale ve starověku.

• Marines
      No vidíte, Já bych zase docela rád EU ze současnosti, děsně rád bych totiž měnil vývoj a směřování dnešního světa.....
      • ja_nic_nevim

mody pro HoI 4

• Marines
          Znám, ale tohle je o Europa Universalis...
          • ja_nic_nevim

Na politiku na globální úrovni mi sedne systém HoI 4 líp a zírám, co komunita s hrou udělala. To je jako s Armou, ta je v základu taky taková ... nemasná neslaná...ale ty mody......

• honcka

Počkej na konec dubna, má vyjít Imperator: Rome

• Jack1947

Tohle moc nechápu, ale budiž jim přáno ted by to chtělo i nějakou tu hru 🙂

• Cvicme_v_rytme

Je to vysvětleno v článku. Prostě slušně vydělávají na DLC.

• Jack1947

Já potom jsem si uvědomil že vlastně mě ani ty hry nezajímají, nevím proč jsem to neměl spojené s Battletech atp...

• ja_nic_nevim

Permanentně mám nainstalovaný HoI 4 (teď zkouším mod BlackIce) , EU 4..... no a letos... Senatus PopulusQue Romanus..... 

Jen ten čas na to pořádně není. 

• ja_nic_nevim

P.S.: možná se pletu, ale nestojí Parasox za Battletechem? Dle žebříčků to vypadalo, že se hra prodávala dobře.

• nightborne

To sice ano, ale bavíme se o posledním kvartálu, BattleTech vydali před téměř rokem =). Letí to =).

• ja_nic_nevim

No to teda... ale měli teď veliký akce na všechny hry. Třeba do HoI IV by ted měl vyjít "Man the guns"

• nightborne

Já bych do paradoxích her osobně rád pronikl, lákaj mě velmi, ale ta zeď z DLCček mě vcelku odrazuje a zase kdybych je nekoupil spolu s původní hrou, měl bych pocit, že nehraju tu "správnou" verzi... z tohohle úhlu pohledu je Imperator ideální, sem s ním =)

• Inquisitor

Reakce na příspěvek:

No co se EU4 týče, tak ty 3-4 velké rozšíření hru ovlivňují dost. Rozhodně bych je doporučoval. Kosmetické jsou jenom ty hromady menších. Ale jak píšeš, chce to počkat na slevy, který jsou opravdu často. 

• hulec

Reakce na příspěvek:

CK2 - těch DLC je potřeba trochu víc

EU- toto je asi nejhorší hra na DLC, mění se tam docela dost. Třeba Common sense už moc potřeba není, Devepolment by měl být v základní hře. ALe takový Art of WAr, Rights of Man,Cossacs nebo Mandate of heaven jsou must-have DLC.

HOI 4 - jo no,do 100 doláčů to vyjde,ani žádný slevy nejsou pořádný.

A teď moje zkušenost s EU4:

šílená pálka za všechny DLC, přece to nebudu kupovat. Na G2A jsem koupil základní hru a nahrál tak 300 hodin. Pak přišel Black friday a DLC padly na neuvěřitelný ceny. Tak jsem je koupil. Celkem jsem za to mohl dát asi 120$.

Je to fakt dost, ale mám už přes 1000 hodin nahraných a zdaleka nekončím. Což mi vychází na 2kč/hodina. A bude se to jen snižovat.

A jedinej důvod proč nemám nahraný víc je že nemám prostě čas. Ale za ty 2Kč za hodinu mi to stojí.

• Reakce na příspěvek:

problém  je, že i s 50% slevou na DLC je stejně nelze kupovat po jednom. Skončíš ve stovkách eur nebo dolarů raz dva. Já zatím odloávám a čekám až udělají další interaci každé hry, pak je šance na komplet edici za rozumnou cenu. Takhle jsem kupoval EU3 i HOI3. Hry mají dobré, ale ta cenovka je s odstupem šílená.

• Bobrkola

Reakce na příspěvek:

Je to i o úhlu pohledu. Buď si každý rok koupíš NfS/CoD/MoF/Fifu/..... Hru za 60 euro nebo 2x do roka DLC za 20 euro. S tím, že já si DLC na HoI/Stellaris užiji mnohem víc než výše uvedené hry :). 

• Reakce na příspěvek:

já to spíš vidím na párkarát do roka něco ve akci do 10 e a stejně mám víc her, než stíhám hrát

• deejaywolf

Tak tomu říkám paradox :)

• Zyklon

Jenom drobnost

"okomentoval oznámení Ebba Ljungerud" - Ebba je žena.

• unicz

Tak snad prostředky opřou do co nejdřívějšího uvedení nového engine, protože to co teď pohání např. Cities:Skyline je na úrovni mobilní hry (počet objektů, výkon).  Ale jestli to nejsou přehnané požadavky, přeci jen ta hra stojí jen 4,5k....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit