Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    No jo, každej má svoji cenu...

    • Já bejt šéf studia a kdyby přišli za mnou, že mi dají balík peněz, což by mi dalo jistotu, že další čas může fungovat společnost bezproblémů, tak po tom skočím a ani se nerozmýšlím.

      • Taky myslím, že by to udělal každý. Zejména v případě Indie studia, které se asi netopí v penězích a takováhle nabídka jim může zajistit třeba x let fungování do budoucna a posunout o kousek dál (další hra může mít úplně jiný budget a produkční hodnoty)

      • A až ten balík dojde a zjistíš, že jiné peníze ti nikdo nedá, protože jsi všem ukázal fakáče, tak budeš dělat co?

        • Ale blbost. Kdo chce tak to koupí. To že pár jedinců na fórech jakože bojkotuje nemá na prodeje až takový vliv. Viz https://i.redd.it/wwx5exndw6b11.png

        • species

          tak tak, nase parta treba kompletne skipuje borderlands 3.

          Metro jsem nehral do ted, neni to zas tak hrozny ty exkluzivity jak jsem cekal.

          • Za mě taky ne. Čekal jsem, že po vydání určitých her mi to bude chybět, že se budu muset vyhýbat různým stránkám s hypetrainem jak je třeba metro super hra a ono ticho po pěšině...

            • species

              tak to mam uplne stejne :>


              Her je spousta a ty opravdu dobre (cyberpunk) nastesti nepodlehnou temhle nekalym praktikam.

  • PCMR

    It's all about the Benjamins.

  • Santo01

    Jen se divím, že Epic stál zrovna o tuhle podprůměrnou hru.

    • Bumtaratabumbumbum

      Vždyť ta hra ještě nevyšla, jak můžeš vědět, že je (asi si chtěl napsat bude) podprůměrná?

    • Jack1947

      Každo aby naštval hráče a Steamu je to evidentně stejně buřt.

  • species

    "kajinek zmenil nazor na vrazdu, pote co uvidel sek"

  • Money talks :) 

  • Fér a upřímný přístup. To se cení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit