Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • renoraines

    Tohle je už naprostá klasika. Série Forza Horizon si nikdy za celou svou existenci moc nerozuměla s volanty. Vždy na začátku, když hra vyšla, byly s volanty problémy. Nechápu, že tu máme pátý díl a opět tu jsou ty samé nešvary s force feedbackem apod. Evidentně to celé dělají jen pro gamepad a když hra vyjde, tak jim dojde, že tu jsou i hráči s volanty.  Ono to i potvrzuje ten fakt, že animace otáčení volantu v kokpitu je stále pouze 90 stupňů, což při hraní na volantu vypadá strašně divně.

    • Tak hurá zpět na Assetto Corsa. :D

  • MalyZeli

    Klávesnice funguje pořád, a klidně  můžete díky volné pravé ruce ucucávat zlatou medicínu za jízdy. Prostě nadřazená rasa.

  • T300 se neodpojuje, ale ..... :)


  • ZOLLINO

    no mne nejde ani Logitech F310 pres XInput emulator

  • Hádám, že chyba bude na straně rozhrání. Většina volantů je totiž dělaná pro rozhrání DirectInput. A jestli Forza podporuje pouze Xinput, tak je vše jasné.

    Pak je ještě druhá možnost, že půlka lidí má ve službě steam zapnutou emulaci ovladače. Ani o tom nemusí vědět.

    A také mě tato zpráva dost znervózňuje, protože pokud se bude muset pro každou periferii dělat sólo ovladač, tak to poněkud omezuje možnost užít DIY simpit, kde je většina hnaná přes mikrořadič MMjoy nebo Arduino a podobně. Doufám, že se tímto směrem nevydají i ostatní.

  • honcka

    Mám T300 a funguje včetně force feedbacku

  • Zvláštní, že na takovou základní věc nepřišli při testování 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit