Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano Future Fight je super a má takovej ten feeling Z z MUA, ale jsou tam prostě ty mechaniky toho placení a příběh je takovej okrajovej. Ale když jsem to poppvé zapnul hned se mi vybavilo MUA :)
  • SalemCZ
    to už maj a nikdo to nehraje http://store.steampowered.com/app/226320/
    po E3 budem asi moudřejší
  • Veskoslav
    To může být cokoliv.

    A podle nadpisu to může být i Wolverine, Deadpool, Spiderman, Wasp, Herkules, Black Knight, Beast, Thing, Moon Knight, Daredevil a spousty dalších. Ono těch členů, co měli Avangers jsou desítky. Navíc se bojím toho, že to bude nějaký pseudodruh MMO.
  • SalemCZ
    tak to se dá říct že furute fight
  • bukrr
    Rád bych viděl "kopírku" Batmana nebo klidně přeskinovaný Tomb Raider. Snad to nebude MOBA....
  • Na tohle jsem strašně zvědavej...ale podle toho co píšou to vypadá spíš na mmo nebo nějakou jinou formu online a to doufám nebude, protože tim to zabije moje očekávání. Dlouho tady nebyla žádná kvalitní singleplayerová hra s kvalitnim příběhem ze světa Marvelu, naposled Marvel Ultimate Alliance kdyby udělali třetí nebo prostě novej díl se stejnym gameplayem nikdo by se určitě nezlobil. Ale doufám, že tohle bude odpověď Marvelu na kvalitního Batmana od Rocksteady. Na online už tu je Marvel Heroes...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit