Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super hra, prekvapilo me ze me tak chytla, ale ze bych ji po 50h stravenejch ve starsi verzi musel hrat znovu, to ani ne *4*
  • ringmancz
    tak už vím, proč to nedali do bundlu
  • To už ubisoft po tom propadáku na jaře prodal značku? LOL *15*
    • Gambit92
      Jak roztomilé... rádoby trolík
  • Jestli to vyjde celé na dvd tak kupuji jestli ne tak mají smůlu *1*
  • deridon
    myslim si, že nedoceněná hra, rozhodně zajímavější než ti druzí psi..
    • michaliuz18
      vela dobrych hier byva nedocenenych , a nezasluzia si to , ale to je tym ze maju slabsiu reklamnu kampan, vyvojar nepcha vkuse kazdy den nove videjka a gameplaye a nerobia velky HYPE predcasne ... taky skyrim je az moc precenovany, ta hra si take vysoke cisla vobec nezasluzi ale kazdy sa isel pocikat z toho. Ale spat k sleeping dogs - je to velmi kvalitna hra a rad by som chcel pokracovanie , ale zase je skoda ze je to hra ktoru som raz presiel a druhy krat ma to uz vobec nebavilo ,ani s komplet DLC , ktore boli uplne na prd ,ale tak co uz
      • Jack1947
        Potom jsem rád že ty "DLC" jsem nehrál.
        • michaliuz18
          tak ak si velky fanda mozno ta bavit budu ale mna nejak neoslovili, uplne mi stacila povodna hra ,netrebalo vymyslat s dlc :D
    • Ristoro
      Ta hra byla jako blesk z čistého nebe. Nečekal jsem od toho nic a bavilo mě to daleko více, než GTA IV nebo Watch Dogs. Jen velká škoda té fyziky aut a soubojů se zbraněmi (beze zbraní to byl masakr, nejlepší combat systém, co jsem viděl), kdyby to předělali, ta hra by byla bez chyby.
      • Jack1947
        Počkej až si zapaříš GTAV. na podzim - to bude taky jízda.
    • Hráči doceňují kvality této hry, jen neměla takovou obrovskou reklamu a žádný fiasko, kvůli kvalitě horší jak u nějaký filmove budgetovky, při launchi.
  • Pilgrim66
    Super hra u který mě překvapivě hlavně chytl příběh. Všem doporučuju!
  • Já chci hlavně spíše !2!
  • ucho
    snad se tu objeví i recenze
    • MrSanta
      Mohli by k tomu přihodit i rezenci na PC verzi Enslaved: Odyssey to the West.
      • Enslaved je vynikající hra bohužel ji spousta hráču nedocenila což je velká škoda (hráno na Ps3 i Xbox 360)
        • Jack1947
          Parádní bohužel taky nedoceněná hra a pak tím pádem - přišla o možnost toho že by pokračovala.
    • Jack1947
      Těším se na Shitstorm... a taky brainwashing. *2* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit