Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tahle minihra je lepsi nez hitman 5
  • Na PS+ je Hitman i Sniper chalenge pro PS3 "zdarma" :-) Právě ho hraju, dobrá hra, stojí za to...
  • Ja som si kúpil Hitmana keď bola naposledy na Steame tá akcia za 9€ a dostal som aj Sniper Challenge. Kúpil som tú obyčajnú verziu, nie profesional.
    • Ja som si Hitmana stiahol (v podstate) zadarmo na PS network pluse. Tento mesiac je v instant game collection. Sniper Challenge som dostal tiež. Udivuje ma, že tá služba je oveľa menej známa než taký Xbox Live, kde nič obdobné neponúkajú...
      • Instant Game Collection běží teď "teprve" rok (od loňský E3) a je to jedna z nejlepších placených služeb co jsem při hraní poznal. Xbox live je proste znamejsi protoze vic lidi ma xbox a kdyz chtej parit multak proste si to musej zaplatit...
    • PC hráč si kupuje hry? Na Steamu? Dobrej vtip *1* *1*
  • To si muzou nechat ja si hitmana predobjednal a koupil specielni edici a stejnak to nemam, protoze to nebylo pro vsechny predobjednavky, ale meli to jen nektere obchody! Kazdopadne nechapu proc se to vsem co si hru koupili neodemkne autoamticky na stemu ke stazeni tohle je na palici!
  • Paradoxně bych byl radši, kdyby to bylo obyč stažení, protože podobné pluginy v prohlížeči vůbec nemusím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit