Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cajk
    Hele, nejdřív by to chtělo screeny z enthusiast, pak se můžeme bavit dál..

    http://www.pcgameshardware.com/aid,660402/Crysis-Warhead-Comparative-screenshots-with-DX9-vs-DX10-and-all-quality-settings/News/

    O různejch cinematic/natural modech se nemá cenu bavit. Ale upřímně, bavíme se tu o hardware z roku 2006 vs nový našlapaný mašiny.. Není o čem.

    PC vypadá i na těhle screenech pořád líp.. Hra z roku 2007
  • Nemuzu si pomoct.. at uz je tu jakekoli nastaveni, tak ta PC verze ma fakt hloubku a rozmer. konzolovy port vypada v ramci moznosti pekne, ale opravdu se to neda srovnavat s PC. vzdyt je to proste jen orezana presvicena grafika. nechapu jak to muze nekomu pripadat lepsi. na tyhle graficke "efekty" staci nastaveni monitoru, dat kontrast, jas a barvy na max a hotovka *2*
  • Co je to konzole?
    • *
    • Black_Hand
      Nosný článek vystupující ze zdi a nesoucí klenební žebro, případně římsu, arkýř, balkon, pavlač, sochu apod., někdy jen v podobě výstupku ze zdi. (Zdroj: wiki)
      • To je konzola, panáčku :-).
      • Díky *5*
  • Oni však píšu že maju nastavenie na High a nie Very High, 720P a bez AA.
    • co je to pak za srovnani .. tak to pojdme srovnavat Fabii ktera jede naplno a Lamborghini kteremu zapneme omezovac na 170km/h ... vedeli jste ze Fabie je jen o 4-8 km/h pomalejsi nez Lamborgini ?
      • MishKonn
        Líp bych to neřekl :)

        Možná v tomhle případě měla ta Fabia ještě nějaký chiptuning, protože ty screeny z PS3 jsou rozhodně 'polished'.
  • Fallon
    Nemôžem si pomôcť ale furt mám taký pocit ,že to čo tu vidíme nie sú tak úplne čisté screenshoty.
    V roku 2007 boli konzole ešte relatívne na vrchole(po HW stránke) a napriek tomu sa Crytek k portu neodhodlal ,páč(aspoň teda tak sa to dostalo po mňa) konzole by nestačili zobrazovať takú mieru detailov aké bola prítomná v Crysis 1.
    Teraz tu však máme screeny ukazujúce hru v podstate rovnakej(aspoň teda približne, nie úplne) kvalite na ako na PC. Ak bol port v takejto kvalite možný už predtým prečo ho nespravili už vtedy( hovorím o 2007-2008)? Dôvodov k tomu mali dosť, tak prečo až teraz?

    Neviem celé my to nejako smrdí. Možno je to len tým ,že som technologický n00b ale i tak sa mi ťažko verí ,že sa hra dá optimalizovať až takto...
    • veď ps3 je tu od roku 2010 tak neviem ci by to rozťahala ps2ka .... absolutne sa nevyznám aky HW mala ps2 a aky ps3 aj Xbox360 v tej dobe ešte nebol ak sa nemýlim.... Tak preto to nespravili skôr lebo orezať to na PS2 by bolo umenie :D ...... V tej dobe som mal šťastie že to ako tak bolo na minimálnych orezané tak že to utiahol ten moj Pentium 4 a 512grafika :D :D
    • To je přeci jasné jak facka. Tehdy jakožto greenhorni neměli na investici do devkitu od Sony a MS.
      • Tim to nebude,pac crysis nebyla jejich prvni hra a far cry si myslim se prodaval slusne.
    • vymen si sluvko "optimalizovat" za "orezat" a mas odpoved
  • dnes vynimocne nemam co povedat lebo vsetko povedane uz bolo.
    redakcie tiscali... hanbite sa vy nuly.
    • Sice to srovnani je opravdu mimo,ale clanek to prezentoval jako srovnani,ktere zpracoval nekdo jiny a ne tiscali.
      Sice si mohli takovej clanek odpustit,vzhledem k tomu,ze to srovnani je silne zavadejici,ale presto bych si to "nuly" odpustil byt tebou.
      • toto neni prvy ani posledny kontroverzny clanok ktory sa tu objavil.
        amaterizmus jak svina. ja by som nikdy na svoj web takuto zmes nezmyslov nezavesil.
        • Vsimni si, ze pod vetsinou clanku, co vyvolavaji bourlive diskuze, je podepsan levis. Nekdy to spatne prelozi, semtam vynecha dulezite udaje a nekdy nahodi uplne blbosti. Jen by me zajimalo, jestli je to schvalne nebo ne *5*.
          Ja osobne kdyz vidim levisoviny, beru to s orbitalnim nadhledem.
          • Black_Hand
            jj, to jsem se snazil naznacit ve svym prispevku. mozna by chtelo napsat do redakce at mu trochu vycinni, protoze se to nezlepsuje...
        • Tak sem aj link....
        • Anarcha
          A máš tedy nějaký web pokud ano pochlub se ať víme , že jsi skutečně tak dobrý jak silné jsou tvoje řeči.
    • Black_Hand
      jasne "nuly", jiste....taky te maji radi. levis predpokladam neprochazi schvalovacim rizenim, jako pravidelny newskar. nehazej to na celou redakci.
  • tie PC screeny su vysmech... ja si SDK nastavim taky blur ze sa s toho konzolista posere
  • Gonzi
    tiscali válí...
    pokud má někdo zájem o jiné srovnání (které je pokud vím i dýl na netu) tak zde:
    http://www.gamepur.com/news/5207-crysis-ps3xbox-360-vs-pc-comparison.html

    na scéně z letadla doporučuju zadívat se na detaily, které jsou na konzoli MNOHEM horší (třeba ty kulaté bomby na pc vs hranaté bomby na konzoli) a celé je to mnohem hůře vypadající kvůli rozlišení renderu a kvůli rozlišení textur a pěkně hnusnému nasvícení (ano, video z konzolové verze mělo malý bitrate, ale tím to není, určitě né všechno)

    mno a na stejné scéně z lesa doporučuju hlavně počítat stromečky, případně i porovnat textury.

    Věrím, že novější engine bude mít lepší look (sytost, saturace, kontrast) ale tam to končí - vše ostatní je VÝRAZNĚ horší.
    • Black_Hand
      ja myslim, ze to video od paroubka mluvi za vse :).
  • PsychoCZ
    No tak s tím že obrázky PC verze jsou na nejvyšších možném nastavení lžou. Já jsem Crysis hrál na nej nastavení zrovna nedávno a mohu říci, že hra vypadala opravdu mnohem, mnohem lépe *4* . Každopádně je to skvělá hra s fajn příběhem tak přeji konzolistům ať si jí užijí (pokud ji už nehráli někdy na PC).
    • Oni ani nelzu len tato stranka pise faily...Maju tam napisane ze nemaju Very High nastavenia ale len High.
  • Pánové. Pořádně si prohlédněte moji knihovnu screenů. Crysis 1 DX10 ULTRA
    http://steamcommunity.com/id/MrLolendo/screenshots/?tab=public&showdate=1&filter=app_17300
    • Presne...krasny screeny..takhle to opravdu na pc vypada ....
    • Paráda, to je default nebo s mody/configem?
      • default
        • teda vlastně něco jsou extra mapy od moderů takže tam asi ten config upravenej bude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit