Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veď ps3 je tu od roku 2010 tak neviem ci by to rozťahala ps2ka .... absolutne sa nevyznám aky HW mala ps2 a aky ps3 aj Xbox360 v tej dobe ešte nebol ak sa nemýlim.... Tak preto to nespravili skôr lebo orezať to na PS2 by bolo umenie :D ...... V tej dobe som mal šťastie že to ako tak bolo na minimálnych orezané tak že to utiahol ten moj Pentium 4 a 512grafika :D :D
  • To je konzola, panáčku :-).
  • *
  • Cajk
    Hele, nejdřív by to chtělo screeny z enthusiast, pak se můžeme bavit dál..

    http://www.pcgameshardware.com/aid,660402/Crysis-Warhead-Comparative-screenshots-with-DX9-vs-DX10-and-all-quality-settings/News/

    O různejch cinematic/natural modech se nemá cenu bavit. Ale upřímně, bavíme se tu o hardware z roku 2006 vs nový našlapaný mašiny.. Není o čem.

    PC vypadá i na těhle screenech pořád líp.. Hra z roku 2007
  • Díky *5*
  • Nemuzu si pomoct.. at uz je tu jakekoli nastaveni, tak ta PC verze ma fakt hloubku a rozmer. konzolovy port vypada v ramci moznosti pekne, ale opravdu se to neda srovnavat s PC. vzdyt je to proste jen orezana presvicena grafika. nechapu jak to muze nekomu pripadat lepsi. na tyhle graficke "efekty" staci nastaveni monitoru, dat kontrast, jas a barvy na max a hotovka *2*
  • Black_Hand
    Nosný článek vystupující ze zdi a nesoucí klenební žebro, případně římsu, arkýř, balkon, pavlač, sochu apod., někdy jen v podobě výstupku ze zdi. (Zdroj: wiki)
  • Co je to konzole?
  • MishKonn
    Líp bych to neřekl :)

    Možná v tomhle případě měla ta Fabia ještě nějaký chiptuning, protože ty screeny z PS3 jsou rozhodně 'polished'.
  • co je to pak za srovnani .. tak to pojdme srovnavat Fabii ktera jede naplno a Lamborghini kteremu zapneme omezovac na 170km/h ... vedeli jste ze Fabie je jen o 4-8 km/h pomalejsi nez Lamborgini ?
  • Black_Hand
    jj, to jsem se snazil naznacit ve svym prispevku. mozna by chtelo napsat do redakce at mu trochu vycinni, protoze se to nezlepsuje...
  • Tim to nebude,pac crysis nebyla jejich prvni hra a far cry si myslim se prodaval slusne.
  • Oni ani nelzu len tato stranka pise faily...Maju tam napisane ze nemaju Very High nastavenia ale len High.
  • Oni však píšu že maju nastavenie na High a nie Very High, 720P a bez AA.
  • AzuX
    dáko ma ten grafický rozdiel netankuje..pár svetielok atď hore dole.. *2* ale hratelnosť je na pc 100X lepšia než sa trtkať z analogom čož je raz tak pomalšie..hral som na ps3 a dosti oničom....zato fajtovačky nebo sportovní sa natom hrajú v sne...ale fps je total nuda..a radšej si dobre zahrám hru ako sa trápiť z jej ovládanim..samozrejme pre niektorých je podstatná hlavne grafika a detail a vidím ako gulľka zabije červa kerí v tom strome býva.. *3*
  • Vsimni si, ze pod vetsinou clanku, co vyvolavaji bourlive diskuze, je podepsan levis. Nekdy to spatne prelozi, semtam vynecha dulezite udaje a nekdy nahodi uplne blbosti. Jen by me zajimalo, jestli je to schvalne nebo ne *5*.
    Ja osobne kdyz vidim levisoviny, beru to s orbitalnim nadhledem.
  • Tak sem aj link....
  • To je přeci jasné jak facka. Tehdy jakožto greenhorni neměli na investici do devkitu od Sony a MS.
  • Anarcha
    No jsem toho názoru , že každej si může preferovat co chce , ale už za dob PS2 kdy se tvrdilo, že PS3 strčí PC do kapsy jsem tvrdil , že je to hovadina , ale že to drží někoho ještě dnes mě překvapuje. Technicky založenej asi moc nebudeš?
  • Anarcha
    A máš tedy nějaký web pokud ano pochlub se ať víme , že jsi skutečně tak dobrý jak silné jsou tvoje řeči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit