Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz 3. den pracuju na primem srovnani zaberu z Xbox360 traileru, uz zbyva jen par sekvenci (alien, neco ze zimy a pistole v lese) pak to sestriham a udelam srovnani.

    Je docela zajimavy jak hodne veci v PC Crysis vubec nefunguje (treba to auto jak narazi do ty veze a ono bouchne, to auto tam narazi a vez se nezbori) taky to vypada ze AI pro konzole bude pekne tupa protoze se mi nektery veci nepodarilo replikovat ani na nejnizsi obtiznost (omracit vojaka ze zadu za tmy u more, s vojakem ktery byl sejmuty drevenou bednou taky se tak snadno nenechal, auto ktery roztrili pneumatiky z blizka v prvni misi se taky neda a strelec zacne celkem rychle palit i z dalky...) taky jsem musel par levelu modifikovat aby vubec ty veci sly provedst kvuli te AI a jinym kolizim.

    Nic mene uz ted muzu rict ze ty levely jsou zatracene ocesany, sem malem nepoznal o ktery se jedna :)
  • Zaprvý souhlasím s ostatními, že PC verze není na max, takže to srovnání je zcela ... mimo a zadruhé - co je to za amatérský "srovnávací test", který ani nezabírá stejnou scénu, abyste mohli snadno porovnat (třeba natočit demo a udělat SShot stejného frame).

    1) Nesrovnatelné sshoty
    2) Nesrovnatelné nastavení

    Závěr: hloupost a amatérismus, nebo snaha o provokaci (flame) za účelem trochu to tu rozhýbat :-)
  • Prosímtě než budeš emotivně hledat útoky, tak se zkus zamyslet. Proč proboha argumentuejš TV? Tu můžeš mít stejně tak u PC. To není rozdíl.
    Ať už máš sebesměšnější argumenty ohledně displaye, tohle by bylo dobrý mít na paměti.
  • Ju a kdybys byl TV maniak, můžeš si tam za litr koupit TV kartu, případně SATelitní kartu a máš ALL-IN-ONE. Výběr hw prostě na míru, podle potřeb. Periferie ...všechno dle osobních preferencí.

    Ale nic proti, někomu to nevyhovuje - nechce si "customizoat", chce hotovej balíček. V jednoduchosti je síla :-P. Já preferuju první variantu.
  • Potřebuješ koupit monitor? Ke konzoli ne, protože televizi máš? Hlavně nám sem přijď zkoušet mudrovat, ačkoli si nedohlídneš ani na konec nosu.

    Zaprvý nevím, proč by mělo být automaticky standardem mít televizi - sorry, ale nekoukám se na ní. Podstatný ale je, že TELEVIZE a "MONITOR" se ve využití PS/PC dnes neliší, víme? Protože televize je ten blbej monitor, kterej má jen možná nějakej konektor na víc, kvůli všem těm zbytečným jednorázovým krabičkám, co si masy k tomu nakupujou a TV TUNERrem, který je v TV zabudovaný. Neboli v překladu: i PC můžeš zapojit k televizi.

    Argumentovat snad můžeš už jen tím, že máš nějakou starou CRT televizi, kterou k PC nepřipojíš ...ale to pak asi není o čem :-). Shrnuto: zobrazovací periferie můžeš použít stejné, ovladače skoro taky (na PC bez omezení, na PS omezeně). Dostupnost her je závislá na marketingu a technologická náročnost pár kousků v podstatě podobně (přičemž dnes větší prostor pro vývoj je na PC a to ti potvrdí každej vývojář). Za konzoli zaplatíš méně, ale také méně "umí" a hry jsou na ní dražší. Je to každýho preference, co chce. Zase konzoli prostě zapne a jede, nic neřeší (ne že by dnes základní obsluha PC byla moc složitější ... ale proti gustu ...).
  • To je zase jednou srovnani *1* .Crysis jsem hral a vim ,jak ta hra pod dx10 na plno vypada.Ale to co je na tech screenshotech prezentovano to rozhodne neni.
    Nj,proste snaha vytriskat zase nejakej ten dollarek navic ,ted kdyz zjistili,ze na konzolich jim to sype vic.
    Ale hlavne ze PC je pro ne primarni platforma *1* .
  • jj, je proste fakt, ze zadna hra z xbox360 (a nebude to ani tato, i kdyz nechme se prekvapit :-), nevypada tak dobre jako Crysis na Very high + AA v v podstate v jakemkoli smysluplnem rozliseni (1280 x 768 a vyse). Mam doma na telku pripojene jak xbox, tak PC a Crysis jsme si nedavno dal a je graficky i herne spickovej. A to hraju uz v podstate jen na xboxu a jsem velice spokojen :-)
  • jo,kdyz si das psp displej k cumaku,budes tim zabirat jeste vetsi zorny uhel,to musi byt jeste lepsi,ne :D
    vetsi obrazovka je proste vetsi obraz a hotovo....divat se na nejaky displej z pul metra,pche :D
  • Black_Hand
    jo pravda. ja se nechal taky chytnout. nicmene pozorovani, ze PC je ve screenech naschval zpraseny je fakt.
  • Vzdyt ten clanek je jasny pokus o vyvolani nekonecnenho flame konzole vs. PC, se divim, ze se tak rozcilujes :-)
  • ja treba TV doma nemam a ani neplanuji .. sirokouhle monitory na PC zacinaji na 2000,- :)
  • Zajímalo by mě, co tady pánové na Tiscali fetujete za matroš? Protože to bude evidentně mnohem silnější než co znám...

    screeny z PC verze nejsou ani omylem ve very high(ani very high DX9, natož 10), odhadem průměrně tak střední, s poladěním některých věcí nahoru kvůli možnému nedostatku objektů a naopak dolů, aby ten konzolovej render vypadal coolověji, do toho tam maj profiltrovaný hdr do modra, aby to jakože vypadalo zářivěji, ale já ještě takhle modře zářit oblohu neviděl, takže správně je to na skutečných screenech, do toho 1,3 a 5 screen vůbec nejsou ze stejného místa, tudíš většina zmínek o nasvícení apod. postrádá jakýkoliv smysl, jelikož jsou tam jiné světelné podmínky, jiné umístění slunce a tudíš jiné stíny atd...

    a pak je tu to, že z té pc verze to muselo skutečně to PC vykreslit, ty konzolové nakreslil photoshop a popravdě, na pár místech zaostřit textury apod. to zvládne každej průměrnej grafik amatér během chvíle
  • Indy
    přesně tak já když jsem si stavěl pc je to tak konec roku 2009 je pravda že mě vyšlo i s monitorem(10k) a casem(5k) na 55k ale dodnes jsem neměl problém vše rozběhnout ve FullHD a max detaily, jen Zaklínač 2 a jeho Ubersampling mi to stáhnul na 30fps:D:D a vedle toho mi truní z nostalgie ps1 nejlepší konzole všech dob:P
  • Black_Hand
    jo, pac ti byt jen 17cka monitor zabira ve standardni vzdalenosti vetsi zorny uhel, nez 50 palcova plasma ve standardni vzdalenosti...zivot je pes.
  • gamepad pripojis i na PC, internet jsem mel, co jsem se naposledy koukal, taky a stabilitou myslis ty framedropy, ktere provazeji snad kazdou druhou hru, omg kupte PC na PC hry a konzoli na ty konzolove
  • Black_Hand
    ja hry nepiratim. a vetsinou kupuju za cenu do 300. jen vyjimecne koupim treba zaklinace 2 nebo portal 2. slevy na steamu to jisti.
  • nj koupis 10 her a rozdil nadupadneho PC a konozle je pryc ..
  • jo ja vim 500 je strasne moc,na pc to je zadara :),neni nad pohodlny gamepad a stabilitu hry a online pripojeni
  • boze,a vy nemate doma tv nebo co :D,ze bys musel kupovat zvlast k ps3 :D,klidne si muzes kouit 82cm za 5000kc.....nenene,tenhle argument neberu,spis naopak,k pc si potrebujes jeste navic koupit monitor,takze to je dalsi investice za aspon 10 litru,sirokouhly ,nevim presne kolik stoji,sice muzes to pichnout do tv ale malokdo tohle vyuziva,pac to ma radsi u stolku napojene pc
  • PC za 3000 sem moc nepochopil ;), i kdyz samo taky se da sehnat... Ale myslim, ze snad nikdo nepochybuje (az na par podivinu), ze pokud chce nekdo hrat jen hry (a jen veskrze akcnejsi), tak jsou konzole skvelou volbou. Zase ale kdyz mas nadupany PC, ano za mnohem vic penez nez PS3, nebo X360, uzijes si lepsi grafiku a mas to nejen na ty hry... To uz je kazdyho volba. A ty nejvetsi parani maj stejne PC i konzoli *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit