Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slovo srovnání zde nějak ztrácí smysl.můžeme pak také klidně srovnávat graficky UT s posledním UT na nejnovějším enginu.
  • se koukněte na videa na YT a zjistíte, že konzolová verze je dost pozadu v nasvětlení, stíňování a efektech
  • Black_Hand
    jo a nezapomen za cenu za jednu hru :).
  • zapominas na 10-20 000 tv ... PC dostatecne na hrani vsech her poskladas za 10 000 + monitor (3000-40 000), PC na hrani her v rozliseni a s detaily konzolovych her poskladas za 6000 + monitor ... kdy lidi pochopi, ze je to o tom co chces .. ne o tom co je lepsi ..
  • Black_Hand
    tak aspon todle :P http://forums.gametrailers.com/thread/crysis-2-to-hit-ps3-graphical-/1049192?page=16
  • MishKonn
    Sice je to slovíčkaření, ale v podstatě máš pravdu.
  • Ta pc verze je peknej hnus,konzolova ma grady,jo :).Kazdy rika pc verze je stejne lepsi,nepochybne muze byt lepsi ale na jakem stroji,pc to je siroky pojem,na pc za 10 litru,za 15 litru nebo i vic?,kdyz Ps3 stoji 6500 i z 1 hrou,ovladacem a blue-ray mechanikou,HA...kdyz tenhle hw odpocitam,vyjde vam "pc"za dejme tomu strelim 3000kc,pc za tolik by to ani nerozjelo,by se uvarilo
  • .
  • Jo, je to zajimavi, že to vypadá tak dobře, ale furt mi nejde do hlavy proč to srovnávaj. Je jasný, že grafika bude vždycky na PC lepší (Jsem konzolista, nechci nikoho urážet nebo něco).
    Na konzolích není žádně vyhlazování hran apod. efekti, takže se to nedá srovnávat s nějakým PCčkem, které je půl roku starý. Nemyslím to k tomuto případu ale tak nějak obecně.
  • Krása až na to že ta PC verze je tak na polovic a ta konzolová je naaranžovaná a upravená. Hrál jsem crysis na max a je v tom rozdíl todle je jen trapná reklama mám doma xbox je to skvělá konzole ale až někdy budou mejt hry na pc horší grafiku tak přestanu hrát hry *1* *1* *1* *1*
  • Black_Hand
    *1*
  • To nemam. Kupovat kouzelnou krabicku jen abych mohl na PS3 grabovat obrazky, to by se mi fakt nechtelo :)
  • Black_Hand
    jo, ja nevim jak to ps3 dela...mohl vzit nakej screen z PS3 ty? jestli mas na to nakou tu kouzelnou krabicku o kterych se porad mluvi.

    nicmene by bylo komicky, kdyby poctive vymaxovany PC crysis vypadalo lip, nez todle.
  • Ale k cemu by to bylo dobry? Kdyz ty konzole screeny jsou upraveny rendery? Napr. PS3 nema AA, jen jakysi blur filter na zjemneni hran. Ve skutecnosti by grafika byla mnohem zubatejsi, kdyby se obraz graboval stejne jako na PC primo data z vystupu. Porovnani orientacne dejme tomu, ale v realu je jasne, ze PC tak jako tak bude vypadat lip (a to hraju na PS3:), at si poronavaji kdesi cosi... Na grafiku na urovni Crysis na PC zkratka konzole nemaji dostatek pameti.
  • Také hlasuji spíš pro PC. Konzolová verze vypadá nějak divně...
  • Taky mám pocit, že ta PC verze není na max. Každopádně de o to, že na konzole je to novější Cry engine 3 a na PC dvojka. Bylo by docela blbý, kdyby to na starým vypadalo líp...
  • Black_Hand
    jo to je pravda. ale dle toho co je v galerii tak 1280x720 by melo stacit.
  • to bys to musel poustet v nizkem rozliseni aby to bylo mozne srovnavat ... jakmile screen v HD rozliseni zmensim na tuhle velikost tak bude vypadat mnohem lip nez ve skutecnosti ..
  • Spíš než komedie mi to osobně přijde jako tragédie... Teda aspoň já osobně se moc nesměju.
  • MishKonn
    No pochopitelné to samozřejmě je, ale pořád je to komedie *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit