Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuto hru som dostal ako Steam kluc pri kupe grafiky a nikdy predtym som ziadny diel od MGS nehral. Objasni mi niekto v skratke o com to vlastne je? Mam ttiz za to,ze je to cista stealth hra s dorazom na pribeh. Mozem to hratelne prirovnat trebars k Splinter cell?
  • Last of Us taky má výbornou grafiku, jak detailně, tak i zpracovanou. Ta hra má úžasnou atmosféru.
  • Ale mapa v GZ je malinká, to není otevřený svět. Proto mi to taky v poho jde. Ale Phantom Pain bude mít ohodně větší svět.
  • Pokud do toho započítame koridory tak rozhodně Order má lepší grafiku, Crysis 3, Metro a Infamous. Jinak i MGS patří k tom grafickým titulům...
  • Souhlasím. Já znám jenom pár her s lepší grafikou a to Zaklínače 3 a Batmana Arkham Knight, kterej má luxusní grafiku, hlavně za deště.
  • J http://www.konami.jp/mgs5/tpp/jp/products/compare.php5 podivej na zdroj.
  • seš si jistej, že je to z 4K? to pak by nemělo žádnou hodnotu srovnávací...
  • To Vypada protoze screeny z pc jsou ve 4k takze jsou nactene mipmapy s vysim rozliskem
  • Fox Engine je výborně optimalizovaný. MGS V Ground Zeroes mi šel na notebooku s i3 3110m a grafikou AMD Radeon HD8670M na medium + efekty na HIGH. Ale Phantom Pain si asi pořídím na PS4, protože se mi vždy MGS hrál lépe na konzoli. *4*
  • Na PC to vypadá skvěle. Pořád má nějaky pocit, že PS4 má problém s texturami. Nechápu, proč nejsou textury jak normální tak do dálky na stejné úrovni jako na PC. Na PC s 1GB VRAM jedu MGS:GZ kompletně textury na maximum a ani se to neškubne...
  • Lukyz
    Pro ty co jsou líní rozkliknout si dva obrázky je tady i video *3* A že na PC to bude vypadat nejlépe zřejmě čekal asi každý, mě osobně udivilo, jak skvěle to vypadá i na starých konzolích *8* Pro FoxEngine palec hore *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit