Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    stadia predbehla dobu, ten platebni model, ze si platite za servery, funkci a zvlast hry mi prijde zcela v poradku a logicky...

    • Jevo83

      Ano, kazdy poskytovatel sluzby ma toto ako mokry sen... mesacne pausalne platby a garantovany a hlavne prediktabilny prijem. Potom zacnu vznikat problemy s infrastrukturou a uz ako keby som pocul tie helpdesky..."kontaktujte svojho internetoveho providera"..."kontaktujte distributora"...."kontaktujte ministerstvo kultury"... a milion vyhovoriek ze toto nie je nasa chyba. 

      A benefitom streamovania je co? Ze usetrim par 100 eur za konzolu raz za 5 rokov? Zase len snaha parazitovat na hodnotach ktore vytvorili ini ludia nasilnym vyrobenim infrastruktury, ktoru vlastne nikto nepotrebuje.

      • clovicekO

        100% souhlas. Nevidím jediný přínos streamovaného hraní pro hráče.

  • Klady to má, ale jen pro vlastníka platformy a distributory her. Pro zákazníka jediný klad je teoreticky levný HW, ale za cenu input lagu, always online a minimální kontroly na SW. Zapomeňte na mody, editaci čehokoliv, případně i hraní starší hry.

    Jinak z technologického hlediska je to nesmysl a slepá cesta. Nezáleží jakou máte přípojku, ale jak daleko je server.

  • TheGGG

    a tak nám končí éra streamování her, bylo to pěkné, ale moc dlouho to nevydrželo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit