Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Představitelé Eidosu by měli především vyhodit toho člověka, co dělal zvuk a najmout nějaké ty level designery, aby to se to příště dalo alespoň trochu hrát. *10*
    Raději si počkám na Dishonored 2.
  • Ked ich to bavi, nech to robia, preco by mala byt tvorba nieco noveho strateny cas.
    Nahodou na tu Gold verziu sa osobne pozriem, pretoze 3ku som hral velmi velmi davno a uz nejaky cas ju mam zakupenu na Steame a len caka na vhodnu prilezitost aby som si tento diel zopakoval. Skoda, ze 2ku som nedavno dohral, takze tam ten mod asi v dohladnej dobe nevyskusam.
    Novy Thief nebol uplne na nic, hralo sa to urcite dobre, ale uz to nema taku atmosferu a Garret taku charizmu ako 1 a 2. Grafika sice velmi slusna a atmosfery by sa pomocou nej dala vytvorit kopa, ale predsa len 15 rokov star thief ma lepsi "ambiance" aj s tou starou grafikou ako tento novy.
    • Thief (povodny) je pre mna o slobode vniknutia do objektu (ak to misia umoznovala), tento novy co som skusal tak som tlaceny nejakym tunelom a skrypty kam sa pozrem. Eidos ako by si myslel ze hrac bude zbytocne zahlteny moznostami volby. Ze to atmosferou nesiaha ani po kotniky povodnym dielom to je aj skoda hovorit, ale vsak sa im podarilo domrvit aj Garretta tak co sa cudovat. Ako naozaj by som ani nechcel skusat Thiefa v povodnom stave, pred reptanim hracov, to by bol uz uplne epic fail. Inac tieto mody urcite skus, ja som to sice len skusil a dal prec, ale niektore veci tam boli fajn.
  • To ještě někdo hraje? O tom těžce pochybuju, takže gratuluji autorům za ztracený čas... To si mohli raději něco stáhnout a bavit se u toho. Takhle si ten jejich mód stáhne tak 5 lidí a z toho 4 to nepojede. *7*
    • a tobě gratuluji za ztracený čas za napsání úplně zbytečného příspěvku :-)
      díky silné modařské základně totiž tahle hra žíje přes deset let a malí chlapečci divte se, pořád se hraje.
    • C-BEAM
      tí čo pracujú na týchto modoch to robia preto, že ich to baví a rozhodne to pre nich nie je stratený čas. Navyše tieto mody nie sú určené pre masy, znovečky a cingrlátka ale fanúšikov série... stále je totiž veľa ľudí ktorí dajú prednosť starším dielom pred povrchným T4.
      • Kinet1c
        "A Special Thanks goes to "C-Beam" for his fantastic T2 textures!"

        Bol som pozriet na tie HD textury na T2 a spomenute tvoj nick, neviem ci stym mas nieco spolocneho, ked ano tak nice :D
    • Á, můj drahý přítel Pius Dickus.
      • solomon.short
        nebyl to spíš Biggus Dickus? *3*
        • Tilwaen
          He has a wife, you know...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit