Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde se dá prosím sehnat full verze? Tahle mentálkovina se mi hrozně líbí.. :)
  • už to mám ,pohoda :)
  • Hrajete ted nekdo plnou verzi??? nevim jak daal... jsem s drakem v jeskyni ...
  • já jsem pejsek a mám pevné nervy
  • kdy vyjde pokračování?
  • No a za jak dlouho by měly být hry stažitelné zadarmo, nebo se slevou, aby to nikomu, např. Tobě nevadilo? Kdyby se jednalo o litr, ale takhle...
  • já ti dal mínus ;-)
  • (mínus jsem ti nedal, chápu tě)
  • Slovo "nefér" mi nesedí, nikdo tě nenutil to kupovat.

    Stejně mohou mluvit všichni, kteří si koupí hru ihned po vydání za plnou cenu, která je po čase na Steamu ve slevě za pár šušňů.
  • zipp
    By mě zajímalo kdo mi dává i ty mínuska. Jasný je to 50kč víc stojej i hry na mobil, ale jde o princip. Kdyz bych srovnával hrací dobu tak takovej broken sword by se musel prodávat min za 3000kč.
  • mam pocit, ze nedavno vysla nejaka "ceska" adventura, resp od ceskych tvurcu ale lokalizace je do ANJ
  • nerekl bych, ze jsme jediny narod, ktery stahuje :)
  • zipp
    Mě to přijde celkem nefér k lidem co si hru (jako já) koupili. Demo snad mají ne? *6*
  • Phillios191
    Nedivím se ani v nejmenším, prostě jsme zloději a co jde stahnout, stahnem... Proto jsem rád za vše, co se tu objeví.
  • A divíš se proč Poldou skončily?
  • Phillios191
    Udělej lepší, já jsem rád že se u nás vůbec něco takovýho dělá, protože adventury nám s Poldou skončily a už tu nic nemáme, nejen adventury...
  • Tomu se říká adventura. Najdi si to ve vysvětlivkách.
  • Hloupej klickfest...hra vo ničem, čau.
  • Cosi
    Já jsem si tenkrát první kapitolu za pade koupil, ale do teď jsem jí ani nerozehrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit