Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono většina současných her nepodporuje ze 100% ani DX10, natož DX10.1 nebo snad DX11. Je to opravdu škoda. Vemte si například metro 2033. Základem je starý dobrý DX9 obohacený o hrstku dx11 efektů a jak skvěle to vypadá. Udělat plně zoptimalizovanou hru na dx11 by stačilo na to, aby nám spadla čelist na zem a oči se vyvalili z důlků. Fotorealistická grafika v kombinaci s geniálním motion capture z chystané La Noir by uslintala i velblouda. Unreal engine 3 nebo Cryengine 2/3 nejsou špatné, ale pořád to jsou "pouze" nerealistické omalovánky.
    • JJ...na hre Metro 2033 sme si to skutocne vychutnali. Hral som to asi 3 hodiny a jedinym skutocnym grafickym fenomenom a javom, ktory prevlada nad vsetkym je TMA, TMA a zasa len TMA . V riti je to oproti tejto hre jasne jak na Floridskom slnku v strede leta.
  • Nevíte někdo proč mi ty testy jedou pořád dokola? Když dám escape po 3 kolečkách tak mi to neukáže žádný results.
  • než něco takového rozjede plynule(rozuměj nastabilních minimálních 60FPS) nějaká jednočipovka, tak si počkáme ještě nejméně 10let - tyto 3DMarky jsou totální kraviny uplně k ničemu

    jinak kolega MMX má taky zajímavý názor
    • Musim ta poopravit - core i7 4Ghz (OC) 980ka + 3x SLI 480GTX - 12000 bodov 60fps *3*
      • vsak pise jedno chipovka
  • Keby tak radsej niekto aj skutocne vydaval hry ktore graficke moznosti sucasnych PC naozaj vyuziju (a nie len zbytocne zeru extremne mnozstvo vykonu koli zlej konverzii z PS3...).

    Moje nadeje definitivne zhlasli potom co som videl Cryengine 3...
  • no novou grafiku kvůli tomu kupovat nebudu a Win 7 kvůli tomu instalovat taky nebudu, když budu moc chtít podívat se na superluxusní neužitečný rendery, můžu si pustit video, na Youtube to určitě už bude a pokud budu chtít něco reálnýho a super kvalitního, jistí to nejdokonalejší engine minulosti, současnosti a zdá se, že i budoucnosti(vzhledem k tomu, že 3ka bude jen osekanou 2kou aby ju udejchaly konzole) CryEngine 2, ne 3D Mark...
  • luke.skywalker
    gtx460 oc 830/3800, athlon II x4 3,3Ghz, 4GB ram 1333, hdd samsung f3 -> 3127 bodů.
    V prvních dvou testech průměrně 16,5 a 17 FPS - nastavení performance.
  • nemůžu to spustit. Vyhazuje mi to pořád Program přestal pracovat, jako by to bylo požkozené nebo co *10*
    • A máš vůbec DX11 grafiku a Visty nebo sedmičky? Mě to jede bez nejmenšího problému.
      • Jistě že mám. Nejsem idiot! Mám 470gtx čtyřjádro tak nechápu včem je sakra problém *10*
  • Vypadá to skvěle, což ostatně nové 3D Marky většinou vypadaly, (vzpomínám na 2000 jak jsem nechápak jak krásně vypadá bojové auto a nebo jak nádherně může vypadat příroda ve 2001) ale jak už tady někdo psal, do příchodu nové generace konzolí na značné pokroky v grafice a výraznější implementaci DX11 můžeme nejspíš zapomenout (ale rád bych se mýlil)
    • abych rekl pravdu, nejak me to neuchvatil, je to naprosto bez napadu, rok od roku horsi...
    • a přitom 2k nebylo nic nadskutečného a nedotknutelného, 2k využívala engine od Remedy, na kterém běžel Max Payne
      • JJ to vím ale přesto když si vzpomenu jak jsem viděl poprve scenku z Matrixu v enginu od Remedy (Max Payne) byl to nádherný pohled
  • :) A kčemu to . Do nástupu konzol nové generace si stejně vystačíme s DX9 grafikou . Nadávat na to že mám o stoku nic neříkajících bodíků méně... fakt už ne .
    • Spíš jde o to, že je to komplexní hodnocení tvýho počítače v porovnání s ostatníma a může to pomoct při výběru VGA i ostatních komponent.
      • jak ti to pomůže? pokud vím, tak testovat to můžeš leda až si ten počítač doma postavíš a pak už ti to bude na 2 věci

        btw. řídit se podle 3D Marku je dosti zcestné, způsob, jakým k benchmarkování přistupují je rok od roku horší, nebo přinejmenším rok od roku vzdálenější realitě, něco ve stylu Furmarku, ano můžu si vyzkoušet, kdy mi začne grafická karta hořet, nebo kdy se přehřátím vypne, ale to je asi tak všechno, žádnou jinou vypovídací hodnotu nemá, hry vytěžují komponenty jiným způsobem, takže je to k ničemu
  • No, zkusim to stáhnout a prubnu, co z tý svý šunky vytlačim.
    • Tak 4098 bodů. Co já jen teď budu dělat? Daruju comp na charitu a odstěhuju se do kanálu. Takovou potupu jsem už dlouho nezažil... *1*
      • Jinak abych teda i mírně zrecenzoval: Testy jsou vcelku dobře nastavený, krásně využívají možnosti DX11. Nicméně free verze je tak max. pro smích, vůbec nic si nenastavíte. Dokonce ani rozlišení. Výsledkem je místy něco až nechutně hnusnýho (1280x768 na monitoru 1920x1200 vypadá opravdu prapodivně), celkově se na to nedá koukat. To alespoň dříve nebývalo.
      • Mé pravé jméno je Charity... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit