Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je to skvělá a zábavná. Ovládání na jedničku a nad občasným "uklouznutím" kamery lze přimhouřit oko. Další plus je za minimum brutality, kdy i to málo, co ve hře je, bylo vždy podáno s humorem. Celkově je to opravdu povedené doplnění filmu, od kterého přebralo i cílové skupiny. Tedy, pro děti od 4 do 80 let :-)
    Jediné co zamrzí je herní doba - v profilu po dokončení skočil údaj 5 hodin herní doby a to jsem sesbíral i ukryté poklady.
  • mam pocit ze az spielbergovi doslo ze ukazovat v demu jen "nudny" tutorialovy zacatek neni to prave orechove.. mozna se pletu, ale je to prvni demo ktere prochazi hru ve stylu filmoveho traileru
    nenecha me to dohrat level a hned prezentuje dalsi treba z prostredku hry (btw. ta potapeci lod byla luxusni)
    je to dost takovy filmovy a libi se mi to :P blizi se comeback super plosinovek ? :D
    • jinak to podle nastaveni ovladani vypada ze pujde hrat ve vice hracich (druhy ovlada psa?)
  • Tak podle dema to vypada na pohodovou hopsačku s několika minihrama, nic víc asi čekat nemůžeme... na oddych dobrý
    • zadny minihry sem nevidel :P
      • stačí se podívat na trailer kterej je mimochodem i v demu v menu... je tam vidět jízda na motorce, v letadle, nějaký střílení atd..
        • sorry ale u adventur mam jako minihry zafixovane neco jinyho (logicke hricky, odemykani zamku jako v oblivionu a podobne)
          jizda na motorce atd.. je pro me bezna soucast pribehu a jako minihru to nevidim :)
          • no mozna jsem to nenazval uplne presne ale to co rikas ty to zas nejsou minihry pro mě... to jsou spíš hádanky, puzzly atp. A Tintin není adventura, je to klasická hopsačka (možná pro tebe to zase je adventura... je to věc názoru :))
  • nevi nekdo zda hra navazuje pred/za film, nebo je pribeh identicky s filmem ?
  • dilinja
    Kdy bude recenze?
  • Není sajdkára jako sajtkára....prosím opravit.
    • hitokage
      Když jsme u toho, tak v poslední větě je taky chybka ("už" místo "od").
  • Demo mi při loadingu automaticky spadne...any ideas?
    • hitokage
      Těžko říct bez bližšího popisu. Mně to na mojí rachotině s Win XP běželo pěkně. Herní doba je pod 10 minut, takže spíš doporučuju najít video, než ztrácet čas bádáním kvůli takový jednohubce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit