Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Než jsem na to koukl, tak jsem myslel, že to bude něco podobného na Crashe Bandicoota.

    Něco takového mi tu chybí, resp. hry jsem dlouho nesledoval(opravdu hodně dlouho), ale něco jako Crashe bych si na PC strašně rád zahrál? Je tu v současnosti něco takového?
  • Jazz
    Free Running je i na PC a Prototype jsem hrál, chce to nějakou čistokrevnou běhačku.
  • michaliuz18
    plus je hudba ostatne k nicomu, divne ze jednym krokom ten robot prejde porad 10 metrov
  • meatball
    Čím dál oblíbenější žánr? Na poli flashovek možná, ale takhle? Tomu se mi nechce věřit...
  • na PC toto? možná tak pro 6 leté děti a to ještě na PSP
  • levis...
  • Vzpomněl jsem si na stařičkou primitivní digihru, kde jste ovládali formulku, proti který najížděly jiný formulky a vy jste se jim jen museli vyhejbat... tohle mi přijde prakticky stejný. Tenkrát mi bylo pět a formulky mi přišly cool... ale o X let pozdějc přijít se stejnym konceptem na PCčko?
  • keigi
    Já vím já vím ... je tam kamení a tunel! *15*
  • davidBray
    po půl minutě mě to video přestalo bavit a může mi prosím někdo vysvětlit to přirovnání k Lost Vikings ???
  • Slendrian
    mozno sa o rok dockame hry kde sa bude len skakat, a budu nas cakat achievementy ako skac na jednej nohe, skus to hrat aspon 5 minut atd.
  • MidnighT91
    Mě by se líbila nějaká akcí našlapaná freerun hra ve stylu filmu In Time (parádní námět k tomu vypustit duši)
  • keigi
    Jedině starý konzolovohandheldový Free Running (http://www.youtube.com/watch?v=qZREQMsRyc8), nebo v Prototype bylo myslím něco podobného(?)
  • froztik
    Doporučuju kouknout na InMomentum. Perfektní běhačka. *5* http://www.youtube.com/watch?v=O3xwvxR5tmI&feature=related
  • Neurazte sa, ale toto, zabavi mozno tak na 10 minut.
  • matty-the-gamer
    Ten pohyb toho paňáčka je pěkně divnej... ale, třeba to trochu klame, schválně to demo vyzkouším. *4*
  • debilnejsi kameru uz tam asi dat ani nemohli?
  • Jazz
    Já chcu Mirror's Edge 2 nebo nějakou jinou kvalitní parkour/freerun hru, netakovýhle žvýkance.
  • Driv takovyhle "runners" levely byly jen soucasti mnohem komplexnejsi hry, tak pro spestreni. Postavit na tom celou hru mi prijde, ze zacne brzo nudit. Me nudi uz to video :)
  • " Patří k stále oblíbenějšímu žánru her ", tato věta mě dost vyděsila. Co nás proboha ještě čeká, kam až to půjde?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit