Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *16* *16* *16* *16* *16* *16* *11* *12* *9* *13* *10* *8* *8* *5* *3* *15* *2* *1*
  • Škoda že nebude čeština. Japonci to mají ale štěstí *1*
  • Ahoj,

    mám pouze dvě poznámky

    1. Pokud nevládnete angličtinou, nebo nemáte rádi psaný text, tak to ani nehrajte. Je tam *hodně* textů, protože je to taková grafická evoluce textově logických her. Hra určitě není pro netrpělivé a asi ani moc pro mladší generaci. ;)

    2. Cena je do pátku pro předobjednávky Eur 21, pak Eur 25 (to rozhoduje náš distributor Lace Mamba Global)

    3. Česká lokalizace se nechystá, ale brzy vyjde japonská verze. :)
    • Jinými slovy je to hra určena pro zahraniční trh a ne pro domácí.
    • za 25 eur je ta vizualizace celkem marná, jinak fajne
    • Nepřišlo mi, že je tam nějaký závratný množství textu. Spíš je to zvýrazněný celkovou statičností hry...Navíc je to v zásadě jednoduchá angličtina, takže není nutný umět dobře.

      Spíš mi vadí, že to bude nejspíš jen sbírka miniher zabalená do jakýhosi příběhu, jehož kvalita se z dema posoudit nedá.

      Každopádně ta cena je celkem úlet. Přeju vám, ať za ni něco prodáte, ačkoli o tom trochu pochybuju:).
    • ....skoda, ze je to tak drahy.....do 12 eur bych to bral
  • Ale jo zajmava hra, clovek si neco precte *1* . Jinak treba oprava lode docela nuda, nekolikrat presouvat materialy porad dokola jsem si rikal ze to snad vypnu. Po pristani zprovozneni proudu atd vsechno textove, pro me docela nezvyk hrat takovou hru. Potom mezihra s rozlostenim hesla a dal uz jsem to vzdal, tolik textu jsem uz dlouho neprecet *5* . Snad se k tomu vratim *4*
    • Jo jsem na tom uplne stejne :) Ale za tu cenu me to neprijde jako dobra zabava.
      • Ta cena je fakt děsná, za to ta hra nestojí. Nedivím se, že to chtějí prodávat do Japonska, tam jsou schopni za tohle ty nehorázné peníze dát (ono je to jen velká sbírka puzzle úkolů) . Pokud máte zájem o kvalitní adventůru made in CZ za lidovou cenu tak Machinaria je jasná volba.
  • necekane dobre demo. zajimava neobycejna adventurka ze zajimavou atmosferou a zajimavym systemem hrani. necekane zabavne lepsi nez kdejaka pointandclick adventurka. kolik to bude stat?
  • Phillios191
    Děkuji za každou českou hru !!!! :) Díky moc
  • Upřímně ? Nic moc....někteří nezávislí čeští vývojáři předvedli daleko lepší kousky. Každopádně snaha se cení .
    • Tak je pravda, že Machinaria to nemá. A ta cena je docela závratná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit