Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PES sa rozhodne zlepsilo oproti minulemu roku ale FIFA to tento rok vyhrala na celej ciare. Mne osobne velmi sedi podla toho DEMA a uz len cakam na vydanie. Az doteraz som hraval PES ale tento rok sa to zmeni. A este jedna vec, najvacsi minus PES tento rok su podla mna golmani a stupidne situacie vznikajuce ich totalnou debilitou. Ale ved nech hra kazdy co ho bavi, dobre ze je na trhu konkurencia.
  • Zkus si ještě povypínat všechny pomocníky při ovládání, potom to je teprve ta pravá výzva ;)
  • Co takto skusit nechat zapnute to tactical defending ked vravis ze je to s tym tazsie? A nemusis si na nic zvykat. Ja hram osobne uz roky PES, minuly rok som istu dobu hral po dlhych rokoch FIFA, bohuzial som to musel z istych dovodou odinstalovat [nie z vlastnej vole]. Ale tento rok mi pride FIFA krajsia a zabavnejsia, tie klucky su urcite viac zabavne nez bago v PES. Ale je to asi iba uhol pohladu, obidve maju pre aj proti.
  • Priatelu bohuzial mas tento nevysvetlitelny lag ako ja, a ver tomu ze nie si z daleka sam. Poviem ti takto, ja som hraval FIFA 11 na win xp, rovnaka zostava ako mam teraz. Plne detaily, uplne krasne plynule. Nainstaloval som potom win 7, hlavne pretoze win xp mi nevyuzival celu moju Ramku, a bum, ta ista hra, ta ista zostava na win 7 navyse viac ramky, a hra mi nehratelne sekala zrazu. Googlil som nespocet dni, a docital som sa akurat tolko, ze z daleka nie som sam. Nikde ziadny patch ziadna pomoc, keby som si tu hru kupil tak asi velmi velmi nadavam na EA pretoze toto je nonsens, ziadna ina hra mi neseka, napr Cryisis 2 mi ide na plnych detailoch uplne krasne plynule 1920x1080 aj narocnejsie hry, a takato hra mi ma sekat? Nainstaloval som FIFA 12 demo konecne som sa tesil, a ejhle, samozrejme nic EA nevyriesila za cely dlhy rok. A ver mi ze to v mojom kompe nie je. Ako som napisal, ked som naposledy skusal FIFA 11 mal som fungonovy system, a pocitac presne ten isty na ktorom mi to predtym islo [akurat viac RAmky]. Sklamem ta, ale toto iste bude na 99.9 percenta robit aj plna verzia [modlim sa aby som nemal pravdu] takze si fifu opat nezahrame, aj ked mi pride ze je po mnohych rokoch ovela lepsia nez PES [bohuzial]... Skus googlit, jedine k comu som sa dopatral je, pokial mas Radeon kartu, stiahnut program Radeon PRO, a nastavit tam natvrdo mensie detaily, hra seka ovela menej, ale z daleka to stale nie je plynule, a vyzera dost biedne. Zaroven mozes skusit hru odinstalovat, a nainstalovat hru pod win XP modom, a nasledne ju v nom aj spustat. Tiez to ubera na sekani, ale nie je to vobec plynule, a musis povypinat vsetky mozne detaily na minimum. Asi som ta nepotesil, ale aspon vies ze na tom nie si sam takto.... Je to vec s ktoru ma EA velmi sklamala, ze za rok absolutne nic s nou nespravila, a vedia o tom velmi dobre lebo na ich vlastnych strankach maju fora kde toto vela ludi rozoberalo. Osobne keby som byval niekde pri EA sidle tak im dojdem pekne vynadat za to, lebo skutocne niet hry co by sa takto nemozne bez dovodu spravala, navyse ked to robil aj predosly rocnik a vobec nic s tym nespravili. Zial, asi s tym nic nespravime, a budeme radi ak si vobec este niekedy zahrame fifu. Vela zdaru. HOWK.
  • Nevíte proč se mi demo trhá ? Hra mi běží 100 fps na maximální detaily, ale trhá se když hraju zápas. Jen dodám že mám Win Xp, intel core 2 duo 2,6 ghz, Gtx 275 a 4Gb ram. Počítam že chyba je u mě, protože kamarádům jede demo normálně
  • Tak nvm si pomoct ale pripada mi ze pre tych co hrali fifu 11 to neni ziadna vyhra, ano chvilu som na najtazsej obtiaznosti prehraval ktvoli tej sra.ke zvanej tactical defending ktora akurat zvyhodnuje PC ale po vpynuti tej sra.ky som za arsenal vyklepal barcu 6:1, dat barce 6:1 po odohrati cca 5 zapasov na najvyssej obtiaznosti je trosku blbost, cim sa mam teraz asi zabavat cely rok ked uz nevidim moznost sa zlepsovat? :) Zato na pesku som zatial vyhral len asi 3x za 25 zapasov :D tam som zasa trosku frustrovany ake to je tazke ale aspon mam motivaciu sa to naucit hrat ( ale to ze mi to pripada take tazke bude asi tym ze minuleho orku osm nehral pesko ale fifu 11 a zvykol osm si na ten styl- teda prechadzat cez obranu kluckami a nie nahravkami :)
  • potom zase so sekaním , ale už sa mi to podarilo všetko vyriešiť a užívam si tento nový futbalík famózny :) - jak si vyřešil problém se sekáním ?
  • FIFU 11 není třeba odinstalovávat! Stačí před instalací rozeběhnout DemoFix (jde stáhnout ze spousty stránek) a po instalaci udělat tohle - pro ty, co chtěj hrát demo s gamepadem... Vzal jsem si nastavení ovladače z Fify 11 (buttondatasetup.ini) a vložil jsem je do dema (musíš odstranit to setup) - tenhle soubor je jak v dokumentech, tak i v adresáři...
  • da se nejak vypnout to "takticke braneni", me to teda stim vubec nesedi. nevim jak vam me ale nejlip sedi klasika, bez nakych p*covin
  • Jak nehratelna? Co to je za kec? Vzdykcy sem to hral na klavesnici na nejtezsi obtiznost a vzdycky sem po case PC daval strasny dardy jak v PES tak ve FIFA takze nehratelny to urcite neni. Mozna ze se ochudim o naky tricky nebo citlivejsi prihravani ale nenechat moznost prekonfigurovat klavesnici mi prijde jako vylozene ignorantsvi.
  • Tak EA už neumí předělat ani instalátor. Úpravu dema vzdaly (asi s tím nehodlají ztrácet čas) a hodili tam jen info že je nejdřív nutné FIFU11 odinstalovat. Boha jeho ro je amaterismus.

    Já to prostě nechi odinstalovávat. Mám to rozehraný mam tam mody a ztrácet čas opětovnou instalací fakt nechci. To se mi fakt zdá....
  • Ok tvuj nazor,ale prijde mi ze PES se hraje trochu jinak nez Fifa.Musim ale rict,ze PES mi prijde tenhle rok dost dobre.A co se tyce grafiky PES vede a prijde mi ze ten zazitek,ze hraju fotbal,mi prijde lepsi u PES.Asi to je castecne tim ze muj prvni fotbal byl PES.
  • Dost ma nastavli EA. Pred rokom som hraval FIFA 11, na plnych detailoch, potom som odinsaloval win XP a nainstaloval win7, odvtedy mi z nejakeho nezistneho dovodu FIFA totalne seka, a to aj na najmnejsich detailoch, tesil som sa ze s tymto titulom to hadam bude ine, a nic, stale robi to iste, trebars Crysis 2 a aj narocnejsie hry mi idu na plnych detailoch bez problemov, cize skoda pre mna lebo ocividne s tym uz nic nespravia ;*(
  • Akoze nie? Sak ja to mam 24hod. stiahnute, tahal som z
    http://www.gamershell.com/download_79412.shtml
  • Tak jsme se zasmáli ...
  • na xbox 360
  • Fifa proste tento rok zvalcovala pro evolution soccer vo vsetkom ... hlavne vo fyzike vsetkeho a zvukoch a ja neviem proste pes nic nove fifa unikatne neporovnatelne proste krasa
  • je to mozne, dokonca som si iba kvoli futbalu na pc kupil gamepad, ale nedokazal som si na to zvyknut, stale sa mi ovela pohodlnejsie hra na sipkach :( a co sa tyka toho ovladania tak verim ze to je iba otazka dema, teda v original hre sa budu dat uz menit tlacitka, len skoda ze si nemozem tym padom zahrat to demo, kedze na gamepad som neni vobec zvyknuty
  • Ještě pořád ne. Nějak jim to trvá.
  • Ja nevim jak vy,ale ja ho na PS network jeste nemam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit