Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslední level ve Vězni z Azkabanu, na bugy hojný. Někde v půlce levelu (odhaduju že jde o půlku :D ) je fialový gargoyl kterýho musíš umístít na jakousi tyč kde se přetočí a zničí sklo pod sebou... Akorát , že u mě ho nikdy nezničil. A nebyl jsem sám s tímhle problémem, řešení jsem ale nikde nenašel.
  • Dark Tower ??
  • Years 1-4 jsem měl na PSP a bavil jsem se u toho skvěle, stejně jako u LEGO SW her, takže neodolám asi ani tomuhle.
  • Mal som jednotku (PC verzia) a bol som viac než spokojný. Áno má to bugov viac než je zdravé ale tá hratelnost, zábavnosť a dlžka hry, tak to sa u iných hier len tak nevidí. Okrem toho každý jeden rok bol 100x lepší ako hry od EA, ktoré boli asi určené 3-4 ročným detom. Years síce pôsobí detsky..no je určite tažšie ako tie od EA. A lepšie. Takže rozhodne pojdem do "dvojky".

    P.S - Years 1-4 mam zakupene aj na iPod Touch a jedna sa o jednu z naj hier na iOS vôbec.
  • Jedničku jsem koupil na Steamu a lituju toho. Hra to byla zábavná, ale ty glitche ... měl jsem "kliku" snad na všechny popsaný *7* Za Dark Tower už jsem se nedostal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit