Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevite jak se povyšují vojáci ? ja si vždycky najmu žoldáky a už sem s nima prošel asi 50 bitev a pořád to jsou rekruti (ps. v demu to nešlo a i když teď mám plnou verzi tak se pořád nepovyšují)
  • Tikov
    Jen se ujistím, je v demu možnost MP? (To je jeden z nejhorších aspektů Warbandu- lidé si nemají MP jak vyzkoušet)
    • Tikov
      staženo ,ozkoušeno a... MP si bohužel v demu opět nevyzkoušíme. SP kampaň se dočkala poměrně zajímavých rozšíření a nových mechanismů.
    • Možnost hrát multiplayer v demu není...
  • Spojit to s minecraftem a uz od toho neodlezu :D
    • Blbečci,co si hrajou s kostkama..
      • Blbečci, co plevelí komentáři ;)
        • Čuráku
    • ucho
      to máš tady:
      http://www.youtube.com/watch?v=ci9KzKEDLFk
  • Jestli ve hře nebude pan Wolodijovski, tak má velmi velké mínus. :)
    • :-) taky jsem četl
  • MikeJay
    Jen bych chtěl upozornit na drobnou chybku, která je asi způsobená stejným názvem obou her - tohle demo je předpokládám k nové verzi "Mount & Blade: With Fire and Sword", co vyšla v dubnu 2011 ale článek je přiřazený k té starší, co vyšla před rokem...
    • Pete.palis
      jj starší verze byla se stejným názvem, od jiného teamu a moc dobře nedopadla...tahle se přesunula do 17-ho století;)
  • vyborna hra, nejlepsi je ve Warbandu hra online ve 200 lidech Helms deep xD
    • Až na ty extra přesné lučištníky/kušiníky je to paráda v 200 lidech.
      • Tikov
        luk i kuše holt chtějí trénink- ta extra přesnost je výsledek dlouhodobého hraní
        • Já jsem třeba hnedka od začátku uměl bezvadně střílet ale jak došlo na bitky s meči tak jsem se pořád válel na zemi *3*
          • Tikov
            to já jsme si zpočátku říkal taky, ale pořádně ovládat zbraně na dálku jsem se naučil až po několik měsících zkušeností v Mount & Musket (je docela výhodné umět zasáhnout jak ubíhajícího nepřítele na 100 m tak i swingera na dva kroky)
  • ucho
    že bych to fantasy RPG vyzkoušel? zatím jsem ignoroval.
    • Taky ignoruji..jízdu na koni mne i přesto láká..
  • Odulin
    Tak včera jsem stáhnul...2 hoďky zkoušel asi 10x první bitvu (všechny obtížnostní slidery na normal) a dnes kupuji ze Steamu za 15 babek.
  • Udělejte Mount and Blade: Westeros a pak budu happy *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit