Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Dívám se na tu mapu a chci se zeptat: Je tu někdo z Pardubic?
  • Knight Of Honor mně bavilo, tak jsem zvědavý jestli je toto podobné.
    • 13_11
      Knights of Honor jsou spíš dvourozměrnou, překrásně kreslenou, realtimovou obdobou Medieval: Total War. Série Crusader Kings patří k té strategii, kde si budujete strukturu šlechtického rodu, dvorního panstva a vůbec je to simulace založená na promyšleném provázání historických (i nehistorických) postav tak, aby z toho měl hráč co největší užitek – což je něco, co jsem v žádné jiné strategii nezažil.

      Dvojka je navíc oproti jedničce ještě větší a „nepřehlednější“, tudíž lepší a zábavnější. Z dema jsem si rovněž povšimnul příjemných úprav mechanismů, jež v předchozím díle otravovaly. Pro mě už teď jasná koupě!
    • No tohle je krapet složitější než Knight of Honor *3* *3* .
    • KoH je super... u tohoto se bojím, soudě dle E3 videa, že to bude na moje mozkové buňky moc náročné... kdo ví, asi to zkusím *15*
      • Je to mnohem propracovanější než Knights of Honor nebo série Total War. Pokud máš rád středověk a strategie, určitě to zkus. Navíc Paradox ohromě podporuje modařskou komunitu, takže už se chystají mody jako Hra o Trůny. Doporučuji navštívit i skvělé české forum věnující se hrám od Paradoxu.
  • juuu tak to si zahraju za cechy a jako prvni daruju provincii brno madarum, aby nebyla zatezi pro budouci generace cechu
    • reta*d in action
    • si fakt vtipnej ... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit