Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na konzolích to stejně vypadá líp.
    • si cu*ak na to se nic jinyho rict neda
    • takhle sem se uz dlouho nezasmal :)
    • Leonidasss
      pobavil...
    • jak to muze vypadat li kdyz konzole nemaj d 11
      • Nechápu proč na toho blbce reagujete. Dali jste mu přesně to co chtěl. Objekvitně to je hovno, ale pro hloupé děcko pobavení a radost.
      • Na co by jim bylo, když uměj skoro stejný efekty?
        • jsi buď slepý, zaujatý, bez vkusu pro grafické cítění nebo prostě jen nasraný..
    • *1* *1* *1*
  • ta hudba je extaza ten Cry 2 na 11tke je orgazmus
  • no vypadá to parádně, jen ty textury se mi stále moc nezdaj jako "high resolution" na rok 2011....
    • ze ty jsi kontroloval zrovna pristupovy panel - s cisly :O) ten skutecne upgradem neprosel
  • stejne je paradox, ze DX 10 preskocili a pritom by na spostu ficurek postacil, me predevsim tam kde ukazuji rozdil v nasviceni sceny
    • ne není to žádný paradox dx11 je vylepšená a optiimalizovaná dx10 = stejné nebo lepší efekty s d jednodušší implementací a potřebným nižším nárokem na GPU.
      • j mas pravdu neni to paradox, ale business a me takova politika pekne sere *12*
        • smejki
          mohl bys mi tu "politiku" popsat, nějak ji z tvých postů nedokážu vydedukovat
        • nechápu co to má společného s businesem. DX10 se moc nepovedla a vývojáři s ní prý měli problémy, proto také rychle přišla dx11, která problémy zřejmě vyřešila. Efekty se dají dělat lépe a dokonce na méně výkoném hardwaru.

          To co ti asi spíš vadí je že máš pouze dx10 kartu. No jo ale to je holt úděl PC, prostě je potřeba upgradovat s tím nic nenadělaš. NAvíc dx11 karty nijak drahé nejsou. GTX460 je už snad za 3.5 a 560 o litr víc. A tyhle karty dneska většinou stačej na všechno.
          • Spades
            Navíc DX 10 karty zvládnou i DX 11 efekty, které byly obsaženy již v DX 10
            • je to tak.. celkem i v Crysis 2 v dx9 režimu kdy je tam rozmázávání pohybu charakteru, které jsem viděl dříve jen u dx10/11 tam najednou bylo.. a nebylo to tak krvavě náročné třeba jako v Metru 2033.. ale teselace a další novinky za to stojí..
          • Jo...ještě přejít na Win7 :-) (mám rád XP)
  • Ono je to v pohode, že máme v C2 Dx11. Hratelnosť to však nezlepší - a grafickú kartu na takéto srandičky nemá každý...
    • Ale to je tvuj problém. Já mam pouze GTX 460 a hra mi jede v naprosté pohodě s DX11... a to je karta za 3500
  • minimálně takhle by měli vypadat dnešní hry *3* krasa konešně mě po dlouhý době neco ohromilo
    • super .. tak grafiku na urovni umime ..ted jeste hru ..
      • zas tak hrozna hra to neni...
        • mysleno obecne ... maloktera z modernich her dosahuje herne kvalitu svoji grafiky ..
          • What are you waiting for? Christmas?
  • Stejně pokud nemáte GTX 570 nebo Radeon HD 6870 tak si to z největší pravěděpodobností nezahrajeme. A třeba fyzika která mě uchvátila na první Crysis tu stále chybí...aspoň vím na co se těšit po upgradu mého gpu.
    • Jen detail chtels asi říct HD6970 místo HD6870?!
  • Crysis 2 som hral na mojom netebooku s ATI Mobility Radeon HD 5730 1Gb, 3Gb DDR3, AMD Turion II 5000+... hra isla v pohode bez lagov. Ale ma cenu to skusat s DX 11?
    • na tom hw to radsej ani neskusaj s DX11
      • Diki. Ja som bol len zvedavy ci by to malo vobec cenu. Ta grafika sice podporuje DX 11 ale nemal som zatial prilezitost to skusit. Nejaku hru co by mi ten hw utiahol na DX 11 asi nepoznate ze? :)
        • Pusť si tam tech demo Unigine Heaven DX11 Benchmark.
          • Dik. Tak som to skusil a dopadlo to takto
            http://imageshack.us/photo/my-images/191/benchmarkf.png/
        • no ja byt tebou tak si to nainstaluju a vypnu ty novy efekty protoze dx11 render je rychlejsi nez dx9 takze se to vyplati vzdy
    • Eh? mohli by ste prestat minuskovat a radsej mi odpovedat? Alebo sami neviete?
  • I kdiž bych se na to rád podíval, k druhýmu hraní mě to momentálně nepřinutí.
  • Odulin
    Dobrý, ale mělo to tam bejt hned. Znovu to kvůli o trochu lepší grafice hrát nebudu....nebo možná až nebude do čeho píchnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit