Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    vypadá to famózně. snad jediný dx11 patch, který kdy do jakékoliv hry něco přinesl. palec hore, Crytek!
    • Palec dole Crytek, příště chcem tohle už při vydání hry‼
    • Pořád tomu nemůžu uvěřit.Dokonalá grafika ! Fakt jsem nečekal takovéhle zlepšení.No...Battlefield 3 má hodně silného konkurenta (co se týče grafiky) a určitě to bude nehoráznej boj *5*
  • Ono je to v pohode, že máme v C2 Dx11. Hratelnosť to však nezlepší - a grafickú kartu na takéto srandičky nemá každý...
    • Ale to je tvuj problém. Já mam pouze GTX 460 a hra mi jede v naprosté pohodě s DX11... a to je karta za 3500
  • Objeví parallax occusion mapping a hned musí být v chodníku takový škvíry, spáry a krátery, že by po něm vůbec nešlo chodit.
    • smejki
      stejně jako se v Bioshocku musela vlnit voda za sklem. no jo, takové už jsou hry
      • MrSanta
        Jj, tyhle kraviny mě vždycky dostanou. Alespoň že období "lens flare" je už za náma...
  • Pořádné hry nechodí na kosmetiku, pořádné hry vypadají jako Duke! *1* *1* *1*
    • Ataker
      no máme štěstí, že to tak opravdu není :)
    • tak dokud tak jen vypadaji ... :)
  • Ale ani DX 328 by z tehle hry neudělal super hru.
    • Snad už se to blíží a někdo takový skills využije k něčemu tak paralizujícímu jako byl ve své době např. Half Life.. Kdybych měl rád hry jen kvůli grafice určitě bych tuhle novinku ocenil. V tohle případě to má čistě technologickou hodnotu. K tématu bych vypíchl např. poslední video z BF3 - tank gameplay, které vypadá opravdu skvěle..
    • super hry neexistujou, ale super kravin je plnej obchod
  • Crysis 2 som hral na mojom netebooku s ATI Mobility Radeon HD 5730 1Gb, 3Gb DDR3, AMD Turion II 5000+... hra isla v pohode bez lagov. Ale ma cenu to skusat s DX 11?
    • na tom hw to radsej ani neskusaj s DX11
      • Diki. Ja som bol len zvedavy ci by to malo vobec cenu. Ta grafika sice podporuje DX 11 ale nemal som zatial prilezitost to skusit. Nejaku hru co by mi ten hw utiahol na DX 11 asi nepoznate ze? :)
        • Pusť si tam tech demo Unigine Heaven DX11 Benchmark.
          • Dik. Tak som to skusil a dopadlo to takto
            http://imageshack.us/photo/my-images/191/benchmarkf.png/
        • no ja byt tebou tak si to nainstaluju a vypnu ty novy efekty protoze dx11 render je rychlejsi nez dx9 takze se to vyplati vzdy
    • Eh? mohli by ste prestat minuskovat a radsej mi odpovedat? Alebo sami neviete?
  • minimálně takhle by měli vypadat dnešní hry *3* krasa konešně mě po dlouhý době neco ohromilo
    • super .. tak grafiku na urovni umime ..ted jeste hru ..
      • zas tak hrozna hra to neni...
        • mysleno obecne ... maloktera z modernich her dosahuje herne kvalitu svoji grafiky ..
          • What are you waiting for? Christmas?
  • Místo toho, aby inovovali hratelnost, šperkujou grafiku, která tyhle bezduché střílečky stejně nezachrání. Je mi jedno, jestli DX9, DX11 nebo DX34, důležitá je zábava.
    • smejki
      grafici se na tvorbě hratelnosti nijak nepodílejí
      • DX9 ci DX11 render vrstvu implementuji grafici? To, jak hra vypada a jak na nas doslova 'na pohled' pusobi na hratelnost zadny vliv nema? Opravdu? Nechci tvrdit, ze je nutne mit vse realisticke, vypiplane, vubec ne. Ale myslim, ze je treba mit hru dostatecne pohlednou na to, aby hrac hned ci casem neutekl, nebo ne?
        • smejki
          do enginu to samozřejmě musí narvat programátor, ovšem všemožné mapy musí vytvořit grafik... a já nevím, stejně jako ty, v které fázi implementace byli a tedy kdo měl poslední týtdny víc práce. Ani jeden však netvoří hratelnost. tu dělají designéři (lead, level, world, zbraňového systému atd.)

          že hře pěkná grafika neublíží, vůbec nezpochybňuji. pouze se tomu borcoj nade mnou snažím naznačit, že pokud se vyprdnou na piplání grafiky, tak se nestane nic jiného, než že hra bude furt stejná, ale jenom bude vypadat hůř. Je to stejné, jako doufat, že domy budou hezčí, když se najme víc betonářů. Ne, to dělá architekt. Pokud chce lepší hru, musí volat po lepších designérech, ne po snížení počtu grafiků (a programátorů schopných tam naroubovat dobře DX technologie)
        • MikeJay
          Slyšels o hře Minecraft? Ta sama o sobě je odpovědí na tvůj komentář *4* Podívej se, jak vypadá a pak si zjisti, kolik lidí si jí už koupilo a aktivně hraje... *3*
          • to jo .. ale musis to brat v relaci k zanru .. tezko by jsi v grafice minecraftu uspesne prodaval realisticky letecky simulator, taktickou strilecku nebo cinematickou adventuru .. na druhou stranu grafika je uz nejakych 6-7 let na dostatecne urovni aby se na ni nedalo stezovat .. kdyz vypada lip tak je to jen plus .. to uz zvukova stranka her je na tom mnohem hur ..
          • Samozrejme, znam minecraft, jak to odporuje memu postu? Ba naopak tam grafika hraje dosti silnou roli, 8bit stylizace tomu hodne pridava, nemyslis?
            • Minecraft - neboj ted je to hit, ale az nekdo vyda podobnou hru v hi-end grafice nikdo si na nejakej minecraft nevzpomene leda kdyz bude rikat jojo to byl ten osklivy predchudce hry xxxxx kdo dneska hraje wolfnstejna ze? leda jako nostalgickou vzpominku tak na 5 minut zkusit
            • MikeJay
              Nijak to neodporuje Tvému postu, ale ptal ses, jestli má grafika vliv na hratelnost a jestli je treba mit hru dostatecne pohlednou na to, aby hrac hned ci casem neutekl - Mincraft je příkladem, že na grafice kolikrát vůbec nezáleží - žádný DX11 efekty, kvalitní stínování, žádný vymoženosti nejnovějších enginů apod. - jen dost dobrá hratelnost, volnost a možnosti a v tomhle případě i stylizace.
    • Tak nám vyjmenuj nějakou střílečku, kterou považuješ za opak té bezduché. Když se nedokážeš bavit u střílení vojaků a hraní na akčního hrdinu, tak tento žánr ani nekomentuj. A pokud chceš namítnout něčím jako Stalker nebo Bioshock, tak si uvědom, že to jsou už trochu jiné hry, než zánř "střílkečka".
      • vis, ze mam docela problem na nejakou ne bezduchou strilecku prijit (kdyz si vyloucil stalkera, system shock a pod.) .. :) , GRAW, R6 serii (krome Lockdown, Las Vegas 1,2) mi taky skrtnes, snad Metro2033, HL, BiA ... krom toho na bezduchych strileckach nic spatneho neni :) .. jen kdyz se hra snazi pusobit jako neco jineho a moc ji to nejde tak dochazi ke komickemu stretu ambici a neschopnosti ...
  • Chyba toho je v tom že to takhle mělo vyjít rovnou a ne až po nějaký době kdy hra byla na světě. Hru jsem zatím odzkoušel u kámoše na konzoli, ale ani tenhle DX11 patch mě nedonutí ji koupit. Hru kterou jsem očekával den za dnem jsem tedy jen tak přehlídl a dost mi to vadí. Teď mám předobjednaný BF3 a taky už jsem docela natěšenej, no jen abych nebyl stejně zklamanej jak z C2.
    • dobře ti tak, nemáš hrát jen kuli grafice
  • Honem stahujte, "ted to bude konecne poradna hra diky dx11" :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit