Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahooj *2* prosím dáte mi někdo nějakej odkaz na nějakej SKIN ve formátu sims3pack ?? dííík mooc :D
  • Pořád se mi zdá, že trojka je více odfláknutá než trojka. Chybí mi tam také více jakoby ten sociální život. Ve dvojce se mi například líbilo, když simík někde šel a najednou si povzdechl, když si vzpoměl na svého přítele. Tady se mi to nestalo. Je fakt, že trojka je zase trochu o něčem jiném, ale nevidím tam v tom tu hloubku (zdá se mi, že dvojka byla více propletená a věci co se staly, měly pak větší vliv na další okolnosti - více důmyslná) Ale možná se mi to jenom zdá, proč by takový systém zahazovaly, že. Ale teď mazlíčci třeba překvapí. Osobně mi tato taktika redatadiskování nevadí, ovšem mohly by například vylepšit ty z dvojky novými funkcemi a přidat mnoho možnosti, než dělat datadisky, které se v některých případech rovnají jen polovině toho, co bylo minule a v ještě horším provedení.
  • Ty jsi to asi nikdy nehrál viď? Protože jen tak můžeš něco takového tvrdit...;)
  • Erien
    Možnosti tvorby postavy jsou úplně někde jinde, stavba baráku to samé. Kompletní město žádný loading, což je hodně důležité. Objevilo se spousta nových aktivit. Je tam opravdu hodně změn, jen by to chtělo zahrát. Dvojku jsem hrával vždy jen chvíli, pak mě to přestalo bavit, trojka mě baví stále. A k těm datadiskům je pravda, že se opakují ty staré, ale všechny mají spoustu novinek a navíc mají skvělý námět, zrovna mazlíčci a roční období (které se doufám objeví) jsou skvělé přídavky. A z dřív nehratelného datadisku pro druhý díl noční život, se stal zatím asi nejzajímavější díl po setmění. A co se týká posledního přídavku hrátky osudu, ten u druhého dílu nebyl.
  • Ano, :D:D když se nad tím zamyslím, máchat hovinka v ponožkách, teda naopak, by nebylo špatné ......
  • Nelez se, dokud nebudeš mít rozum, ok?
  • Mno, souhlasím. udělat remake něčeho,co nemělo konce a rozsekat to navíc do ještě většiho počtu "datadisků" (i když úplně těch samých) je už nebetyčicí se drzost. EA mi už nepřipomíná ani fabriku na hry,jak spíš hromadu ziskuchtivých,nenažraných prasat ....
  • Pokus o vtip? Dost trapnej *15*
  • nerykej, ti sys toho vsyml?!
  • právě jsem že jsem to udělal neumíš číst? *1*
  • Si sám něco vymysli, když seš tak chytrej...
  • :D:D osekaná dvojka prej! Však porovnej zákad dvojky a trojky, no?
  • svatá pravda..
  • Necháup, proč mělo The Sims 3 takový úspěch. Vždyť to byla jen osekaná dvojka! A teď k tomu navíc vydávají úplně stejné datadisky jako ke dvojce! Kam se s recyklováním hrabe CoD, The Sims opravdu nikdo nepřekoná *10*
  • Já tohle moc nedělám...ale přece: hy, chy, ky, ry, dy, ty, ny...stačí si to zapamatovat a hodně to pomáhá :)
  • Hele je vidět, že jim dochází nápady, tak už dávaj věci co byly v 2, ale takovej datáč Ve světě podnikání by nebyl špatnej :) .
  • The Sims byl super, ale tohle je uz uchilny
  • Mohlo tam podle mého byt vice zvířat.
    Příští datadisc bude The Sims 3:Zoo XD
  • příští DLC pro Sims bude :hovinka a ponožky *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit