Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na stiahnutie dema treba nastavit v steame eng namiesto cestiny, potom to hned funguje
  • zkouším průběžne a servery jsou stále přetížený
  • Nedá se sehnat nekde mimo steam? Nechce se mi kvuli tomu instalovat steam..
    • Stejně to nejde stáhnout. Měnil jsem regiony, reinstaloval Steam, dělal všechni možné a furt to hlásí přetížené servery. Ostatní hry a dema stahovat jdou.
  • super z ani po 8 hodinach jim to porad nefacha ..
    • ani po 24 hodinách....
  • Mám za to, že tvůrci zkrachovali snad ... jinak když se plná hra dohraje za nějaké tři hodiny včetně zákysů tak určitě nemá smysl se touto mrtvou hrou zabývat :) Raději zkusím TeamFortres 2, tím že se uvolnil, by mohlo přitáhnout hodně hráčů a mohla by to být dobrá pařba konečně :)
    • Pete.palis
      tys dal gól...uvědom si, že to je Demo "Multiplayeru"(hlavní zbraň teto hry)...než něco plácneš o délce singlu..
      • Určitě tam ale nebude takové množství serverů jako CSS, BF, COD a nyní TF2 ... jelikož single byl trapný a pochybuji, že pro svou trapnost přitáhne další hráče. Navíc tvůrčí studio bylo snad už zrušeno a asi nikoho dalšího neosloví :)
        • Pete.palis
          ano Kaos končí a zavírá svý pobočky..Zaměstnanci budou přesunuti do nového objektu firmy THQ, konkrétně THQ Montreal...počítá s druhým dílem hry Homefront a vývoj bude zajištěn nejmodernějším technikou pro vývojáře
          takže asi tak pesimisti;)
          • V nějakém herním časopise psali, že i s moderním enginem jde udělat blbou hru :) tady nepomohou sebelepší technologie ... stačí se podívat jak dopadl duke ... před 13+- lety to byla sranda pařit, nyní jsem viděl jen gameplay a dal jsem od toho ruce pryč. Hry nemají být o grafice a detailech, ale zábavě ... jestli si někdo pamatuje textovku playboy ... u toho jsem strávil hodiny hrani a nebyl tam jediný obrázek :)
        • no tak hlavne to porad nejde stahnout tak je to putna ...
  • Aha a ja myslel, že to demo bylo v krabici *1* když vezmu délku hry *3*
  • chcem sa opytať. Hral to niekto ? ake to je.
    • Single neskutečně krátkej a nudnej...když konečně začne mela tak hra končí...je kratší jak u CoD:MW2...ohledně mulťáku doporučuju investovat spíš do Battlefield: Bad Company 2 mnohem lepší...nejlepší na tý hře je intro...ale na to se dá kouknout na YT
    • Singl mě bavil hodně, má to dobrý příběh, krátký to je teda dost. Multiplayer slabota, nevzal mě. Black Ops o dost lepší mulťák
    • Pete.palis
      no SP je krátkej, takže na hovno..Ale MP hodně lidí říká, že se povedl...
      • dementny SP a MP ... ak niekto hral BC2 ci COD tak nech nestraca cas... ja som to kupil ale najradsej by som to niekomu otrieskal o hlavu... kludne venujem )))
        • Věnuj, já bych si to teda vzal :)
  • MrSanta
    Hezké, že nabídnou nějako ochutnávku, ale mnohem raději bych byl za SP demo.
  • omg co to je za kravynu ??? *6* jdu hrat COD *5* *5*
    • Nejak sa nám opakuješ, primitívko...
    • SA-reg
      není už to ohraný?

      CoD i tvůj trolling
  • zkurv*nej steam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit