Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    tak jo, potvrzeno. udelali nejake upravy, vcetne pridani puzzlu :).
  • stahuju a necitim vycitky ;-)
  • vzdit je to cernybili
    • sice mi je jen 18 a tyto hry sem nezazil(a proto se k tomu nevyjadruju ale muze to byt dobre) ale grafika neni vse
      • Black_Hand
        ...je to barevne. todle je jen trailer.
  • Odulin
    Výborně. Aspoň si doplním herní vzdělání, protože tohle mě kdysi minulo.
    • Black_Hand
      clovek s takovym avatarem...a nema todle za sebou? ts ts ts :). tak sup. jen do toho. todle je moje detstvi. tu puvodni EGA verzi jsem dohral nespocetne krat.
      • Tak to klobouk dolu. Nevim kolik ti je, ale ja (24) hral v ty dobe EGA verzi SQ1 a Leisure suit larryho. A tomhle jsem proste vubec netusil nejen co se po me chce a desne me vytaceli ty unosci na zacatku, ktery te po chvilce otaleni odpraskli. A neco podobneho bylo po celou hru.
        • Black_Hand
          25. a neber to jako hrani v dobe vydani, ale tak kdyz mi bylo asi 5-6. ucil jsem se na tom anglicky...porad dokazu z hlavy vyplivnout temer perfektni walkthrough sq1, u sq2 je to jenom o trochu horsi. mimochodem, nejtezsi byla podle me 4ka :). ta byla pro me pekelna.
          • Odulin
            Tak já jsem 28-29 a tohle mě prostě fakt minulo..asi tím, že to nikdo v okolí neměl, ale zas sme si v tý době užívali jinejch klenotů...loom, kyrandie, monkey island, indiana jones, dreamweb, simon the sorcerer, discworld atd.
            • Black_Hand
              to vsechno vyslo pozdeji nez sq2 :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit